Android Auto بی‌سیم با دکمه سوئیچ سریع

Android Auto بی‌سیم زمانی یکی از ویژگی‌هایی بود که نیاز به خرید یک خودروی گران‌قیمت یا یونیت اصلی داشت، اما در چند سال گذشته به لطف آداپتورها بسیار قابل دسترس‌تر شده است. AAWireless شروع به چرخیدن توپ کرد و موتورولا MA1 این ایده را بیشتر به جریان اصلی رساند. Carsifi نیز مدتی است که در دسترس بوده و اشتراکات زیادی با سایر آداپتورهای Android Auto دارد، اما با یک ترفند ساده در کنار آن.

Carsifi اشتراکات قابل توجهی با AAWireless، آداپتور بی‌سیم اصلی Android Auto دارد. این یک طراحی پلاستیکی مشکی ظریف دارد که به یک کابل USB-C انتخابی شما متصل می شود. از طریق بلوتوث جفت می شود و سپس از طریق Wi-Fi Direct متصل می شود. صادقانه بگویم، کار را خیلی خوب انجام می دهد!

من در چند ماه گذشته از Carsifi در سوبارو کراس‌ترک 2019 خود به صورت چرخشی با AAWireless و Motorola MA1 استفاده کرده‌ام و هر سه در استفاده روزمره تقریباً یکسان عمل می‌کنند.

Carsifi در چند ماه گذشته به تلفن‌های هوشمند مختلف من – عمدتاً Pixel 6 Pro، Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Fold 4 – در چند ثانیه وصل می‌شود و عموماً Android Auto را در عرض 30 تا 50 ثانیه فعال می‌کند. من در کل مشکلی با تاخیر یا جفت شدن نداشتم. در دو مورد، متوجه شدم که Carsifi از تایید تلفن من امتناع کرد، که برای رفع مشکل نیاز به جفت کردن مجدد داشت، اما این معمولاً پس از تعویض دستگاه جدید رخ می داد. من در گذشته با مشکلات مشابهی با AAWireless مواجه شده ام.

Carsifi به جای کابل ثابت دارای پورت USB-C است

“ترفند” ویژه Carsifi این است که دارای یک “دکمه جادویی” است که می تواند کنترل کند که کدام تلفن Android Auto را در ماشین شما تامین می کند. دوبار کلیک روی دکمه بین دو گوشی هوشمند اخیر جفت شده با Carsifi چرخه می شود. در تجربه من در چند ماه گذشته، متوجه شدم که این کار نسبتاً خوب است. بین فشار دادن دکمه و تغییر واقعی اتصال، حداقل در ماشین من، چند ثانیه تاخیر وجود دارد و نسبتاً قابل اعتماد کار می کند.

اما واقعاً من در تلاشم تا ببینم این چقدر مفید است. مورد استفاده واضح این است که اگر یک ماشین را با شخص دیگری به اشتراک می گذارید، اما اغلب اوقات، جفت شدن کامل نمی شود تا زمانی که من خانه خود را ترک کنم، بنابراین آداپتور به طور کلی بدون هیچ مشکلی به تلفن در جیب من متصل می شود. و اگر قصد این باشد که بتوانیم بین گوشی‌ها در حالی که در ماشین هستید سوئیچ کنید، حتی کمتر عملی است. تمام هدف Android Auto این است که راننده بدون اینکه چشم از جاده بردارد، کنترل بهتری بر روی تلفن خود داشته باشد. کنترل نقشه ها و موسیقی به مسافر غیرضروری به نظر می رسد، به خصوص با توجه به اینکه این کار مانند “گذراندن کابل AUX” در وسط درایو کار نمی کند – اگر ماشین در حال حرکت باشد Android Auto به شما اجازه نمی دهد سیستم را راه اندازی کنید. .

مورد اصلی دیگر دکمه جادویی، توقف موقت Android Auto است. صادقانه بگویم، من هرگز هیچ کاربرد عملی برای این کار پیدا نکردم.

گزینه های این دکمه و به طور کلی دانگل از طریق اپلیکیشن Carsifi قابل رسیدگی است. این برنامه بسیار ابتدایی است و کار می کند، اما چیزی است که تقریباً هرگز فراتر از عیب یابی با آن تعامل نخواهید داشت. به هیچ وجه برای راه اندازی مورد نیاز نیست. ولیوجود این برنامه بزرگترین شکایت من را از Motorola MA1 حل می کند. برخلاف آن آداپتور، Carsifi کاملاً قادر به دریافت به‌روزرسانی‌های میان‌افزار است و در مدت زمانی که من از آن استفاده می‌کردم، چند مورد از آنها را دریافت کرده است.

در نهایت، Carsifi کار را نسبتاً خوب انجام می دهد و گرانتر از گزینه های دیگر نیست.

اما در واقع، من فکر می کنم اکثر خریداران با گزینه های دیگر بهتر هستند. AAWireless را می توان به راحتی در آمازون خریداری کرد، و سهام موتورولا MA1 نیز آسان تر و آسان تر به دست می آید، و هر دوی آنها سوابق بهتری برای پشتیبانی دارند. برای یافتن تجربیات کثیف با پشتیبانی Carsifi لازم نیست مدت زیادی جستجو کنید.

دکمه سوئیچ سریع تنها چیزی است که واقعاً Carsifi را متمایز می کند و واقعاً اینطور نیست. که مفید Carsifi با قیمت 89 دلار، با تخفیف نیمه دائمی از 99 دلار، مستقیماً از وب سایت این برند در دسترس است.

اطلاعات بیشتر در مورد Android Auto:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: