خوانندگان ما گفتند پیکسل 7 چه رنگی را خواهند خرید

با عرضه گوشی‌های پرچمدار بعدی گوگل، ما پرسیدیم 9to5Google خوانندگان متوجه می‌شوند که Pixel 7 به دنبال چه رنگی هستید – این چیزی است که شما گفتید.

به نظر می رسد که بسیاری از شما شیفته گزینه های جدید هستید، اما از اینکه برخی از رنگ های برجسته به نفع رنگ های بی صدا حذف شده اند، ناامید شده اید. تا حدودی جای تعجب نیست، Hazel Pixel 7 Pro رنگی است که به نظر می‌رسد اکثر شما بیشتر به دنبال انتخاب آن هستید. با بیش از 25 درصد از آرا، رهبر فراری بود.

فقط بیش از 17٪ از شما در واقع به دستگاه فعلی خود چسبیده اید یا به جای دیگری نگاه می کنید. مانند خواننده رابرت، بسیاری به تازگی Pixel 6a را انتخاب کرده‌اند، بنابراین، به حق، حداقل تا سری‌های Pixel 8 یا 9 در جای خود باقی می‌مانند – اگر در سال‌های آینده وارد شوند.

ما کاملاً متحیر بودیم که 16٪ از شما در حال برنامه ریزی برای انتخاب Pixel 7 Pro در Obsidian هستید. 13 درصد دیگر گفتند که به دنبال پیکسل 7 در Obsidian هستند. این بدان معناست که در واقعیت، بیش از 29 درصد خواهان گوشی‌های سری Pixel 7/7 Pro با رنگ مشکی نسبتاً ساده هستند. با توجه به بیزاری عمومی برای پرداخت های براق، این ما را غافلگیر کرد.

در مقابل، سری پیکسل 7 در Snow مجموعاً 18 درصد از آرا را به خود اختصاص داد. با تفکیک این، پیکسل 7 در برف 6 درصد را به خود اختصاص داد در حالی که پیکسل 7 پرو با همین رنگ با 12 درصد در رتبه چهارم جدول قرار گرفت.

به‌عنوان تنها رنگ روشن یا بازیگوش که در ترکیب جدید عرضه می‌شود، این یک شوک دیگر است که Pixel 7 رنگ Lemongrass 10 درصد از آرا را به خود اختصاص داد. با توجه به اینکه Pixel 6a سایه‌ای مشابه ارائه می‌کند و در اطراف باقی می‌ماند، مدل Sage ممکن است شکاف رنگ را پر کند. با این حال، ممکن است مردم مدل Pro را بخواهند، و به همین دلیل است که پیکسل 7 کمی کوچک‌تر، کمتر مورد توجه یا مطلوب است. Reader Veep برخی از افکار ما را تکرار کرد و گفت که آنها از این که گوگل در حال حذف نسخه Coral است، “محرم” شده اند، بنابراین آنها به دنبال Snow یا Lemongrass هستند.

خواننده میسون مهمترین نکته را برای بسیاری از مردم بیان می کند که آنها “فقط یک قاب پشتی را روی آن می چسبانند” و “رنگ را فراموش خواهند کرد.” اگر به طور فعال به رنگ پیکسل 7 نگاه نمی کنید، آیا این همه اهمیت دارد؟ احتمالاً این سؤال برای یک روز دیگر است.

اطلاعات بیشتر در گوگل پیکسل:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: