گوگل و وزارت کار در مشاغل نظامی با یکدیگر همکاری می کنند

هر سال، تقریباً 200000 نفر از سربازان وظیفه خود را ترک می کنند و هنگام انتقال به بازار کار با چالش های منحصر به فردی از جمله ترجمه مجموعه مهارت های نظامی خود به برنامه های شغلی غیرنظامی مواجه می شوند.

به همین دلیل است که ما با ناوبری استخدام و پایلوت مشارکت (ENPP) وزارت کار ایالات متحده (DOL) همکاری می کنیم – برنامه ای که به اعضای خدمات در حال انتقال و همسرانشان کمک شغلی یک به یک ارائه می دهد. قبل از ترک ارتش Google از این تلاش‌ها با ارائه آموزش با گواهینامه‌های شغلی Google و آموزش‌ها و گواهینامه‌های Google Cloud بدون هیچ هزینه‌ای در تأسیسات نظامی منتخب در سراسر جهان، از جمله کمپ پندلتون در کالیفرنیا، فورت درام در نیویورک و ایستگاه دریایی نورفولک در ویرجینیا، پشتیبانی خواهد کرد.

گواهی‌های شغلی Google برای کمک به اعضای خدمات و همسرانشان در زمینه‌های تجزیه و تحلیل داده‌ها، بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیک، پشتیبانی فناوری اطلاعات، مدیریت پروژه و طراحی تجربه کاربر (UX) آموزش‌هایی را ارائه می‌دهند. کسانی که برنامه گواهی شغلی Google را تکمیل می کنند به کنسرسیومی متشکل از 150 کارفرمای علاقه مند به استخدام فارغ التحصیلان گواهینامه ما دسترسی دارند. آنها همچنین می‌توانند هر یک از دوره‌های آماده‌سازی گواهینامه Google Cloud را انتخاب کنند، سپس بدون هیچ هزینه‌ای گواهینامه را دنبال کنند تا برای نقش‌هایی مانند مهندس ابر، توسعه‌دهنده ابر و مهندس امنیت آماده شوند.

هزاران نفر از فارغ التحصیلان گواهی شغلی Google، مانند مایکل پولاک، اعضای خدمات، همسران نظامی یا جانباز هستند. مایکل علیرغم داشتن مهارت‌های قوی از زمان حضورش در تفنگداران دریایی، یافتن شغلی در تجزیه و تحلیل داده‌ها بدون مدرک مرتبط دشوار بود. برای رقابتی شدن بیشتر برای فرصت های شغلی، او در گواهینامه Google Data Analytics ثبت نام کرد و ظرف یک ماه پس از تکمیل به عنوان تحلیلگر داده های مراقبت های بهداشتی مشغول به کار شد. مایکل می‌گوید که مطمئن است مهارت‌هایی که از طریق این گواهی به دست آورده است به او کمک می‌کند تا به رشد حرفه‌اش ادامه دهد.

برای کمک به اعضای خدمات نظامی در انتقال به نیروی کار غیرنظامی، در سال 2018 یک ویژگی ویژه را در جستجوی Google راه‌اندازی کردیم تا پیدا کردن فرصت شغلی بعدی را برای آنها آسان‌تر کنیم. اعضای سرویس می‌توانند «شغل برای سربازان کهنه‌کار» را در Google جستجو کنند و سپس کدهای شغلی خاص نظامی خود (MOS، AFSC، NEC، و غیره) را وارد کنند تا مشاغل غیرنظامی باز مرتبط را ببینند که نیاز به مهارت‌های مشابه با مشاغل مورد استفاده در نقش‌های نظامی خود دارند.

این برنامه مبتنی بر کار مداوم Google است تا به جامعه نظامی کمک کند تا مشاغل امیدوارکننده پس از خدمت پیدا کنند. سال گذشته Google.org به Hiring Our Heroes برای راه اندازی Career Forward کمک مالی اعطا کرد تا به 8000 کهنه سرباز، اعضای سرویس انتقالی و همسران نظامی دسترسی بدون هزینه به گواهینامه های شغلی Google و خدمات پیچیده از جمله آموزش، پشتیبانی جستجوی شغل و فرصت هایی برای کمک هزینه تحصیلی

برنامه DOL ENPP و Career Forward تنها چند راه است که Google از نیروهای مسلح ایالات متحده پشتیبانی می کند، از جمله ارائه راه حل های ارتباطی و همکاری مدرن از طریق Google Workspace برای 250000 پرسنل نظامی.

با همکاری با ENPP وزارت کار برای دسترسی به گواهینامه‌های شغلی Google و آموزش و گواهینامه‌های Google Cloud، تلاش‌های خود را برای افزایش فرصت‌های اقتصادی برای خانواده‌های نظامی در حین انتقال به زندگی غیرنظامی انجام می‌دهیم. می‌توانید در مورد کاری که ما انجام می‌دهیم در grow.google/veterans اطلاعات بیشتری کسب کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور