با من در Google TV تماشا کنید: فهرست تماشای جاد آپاتو

اولین بار چه چیزی باعث شد که کمدی را دنبال کنید؟

جاد آپاتو: من از ده سالگی به آن علاقه داشتم و عاشق برادران مارکس شدم. سپس، وقتی پانزده ساله بودم، در کلوپ کمدی ایست ساید در لانگ آیلند ماشین ظرفشویی بودم. ادی مورفی 21 ساله بود و به تازگی تبدیل به یک ستاره بزرگ شد. او به باشگاه می آمد و استندآپ می کرد و من برای تماشای مخفیانه از آشپزخانه وارد می شدم. و این هیجان انگیزترین چیز بود. کاریزما فقط از طریق منفجر شد.

چه چیزی به عنوان یک کمدی رمانتیک به حساب می آید؟

آپاتو: کمدی رمانتیک به هر فیلمی گفته می شود که در آن امیدوار باشید دو نفر که دوستشان دارید دور هم جمع شوند. من فکر می کنم هزاران کمدی عاشقانه مخفیانه وجود دارد. این می تواند یک فیلم ابرقهرمانی، یک فیلم فاجعه آمیز باشد – اما اغلب یک کمدی رمانتیک کوچک در آن وجود دارد.

برخی از عناوین موجود در فهرست تماشای شما موضوعات سنگین تری را شامل می شوند. فکر می کنید در مورد شما چه می گوید؟

آپاتو: در کمدی، همه ما با افرادی که در حال مبارزه هستند ارتباط برقرار می کنیم. و وقتی همه چیز اشتباه می شود، واقعاً خنده دار است زیرا همه ما به یک شکل در آنجا بوده ایم. ما همیشه از آنها ریشه می‌گیریم تا آن را بفهمند و همیشه به دنبال عشق هستیم.

از عشق اولت بگو

آپاتو: یادم می آید که در مدرسه عاشق دختری شدم که شاید دو جمله با او صحبت کرده بودم. شنیدم که او در کلاس SAT خاصی شرکت می‌کند، بنابراین من به کلاس پیوستم تا فرصتی پیدا کنم که در کنارش باشم. و بعد خوشبختانه تونستم کنارش بشینم و اینجوری شروع کردیم به صحبت کردن.

وقتی در حال تماشای یک صحنه کمدی رمانتیک نمادین هستید، گریه می کنید؟

آپاتو: من دوست دارم گریه کنم و من یک گریه آسان هستم. اگر در اکثر فیلم ها به من مراجعه کنید، احتمالاً دارم گریه می کنم و به آن افتخار می کنم.

چیزی که ما درباره شما به عنوان کارگردان نمی دانیم چیست؟

آپاتو: من عاشق تماشای صحنه های بوسیدن هستم. اما جالب اینجاست که من دوست ندارم آنها را کارگردانی کنم. من تمایل دارم که کارهای زیادی انجام ندهم. گاهی حتی نگاهم را از مانیتور برمی‌گردانم. من فقط به شخص دیگری رو می‌کنم و می‌پرسم: «آیا این شیرین بود یا بد؟» و اگر آن‌ها دوست داشتند، ادامه می‌دهیم.

فهرست تماشای جاد آپاتو را در Google TV که در چند روز آینده منتشر می‌شود، بررسی کنید تا کام‌های رام مورد علاقه او را ببینید. موارد دلخواه خود را با استفاده از #WatchWithMe به اشتراک بگذارید.