Grounded به طور کامل در Xbox Game Pass منتشر می شود

این هفته، برخی از کارهایی که مدت ها در حال انجام بودند، سرانجام به طور کامل به فضای ابری آمدند. برای اولین بار، Xbox Game Pass بالاخره نسخه کامل Grounded را آماده بازی کرد. برای اضافه کردن به آن، آمازون لونا عناوین آشنای دیگری را به فضای ابری آورده است.

پهنای باند نگاه هفتگی 9to5Google به بازار بازی های ابری فراتر از پلتفرم Stadia خود گوگل است. هر جمعه، ما به بزرگترین اخبار مربوط به خدماتی مانند Nvidia GeForce Now، Amazon Luna، PlayStation Now، و Xbox Game Pass نگاهی می اندازیم. هر هفته برگردید، و فراموش نکنید که چک کنید Stadia Changelog، جمع بندی هفتگی ما از همه چیز جدید در Stadia.

Grounded and Slime Rancher 2 در بازی Xbox Cloud

Grounded بازی ای است که بیش از یک سال است که منتظر دیدن کامل آن هستیم. در ژوئیه 2020 راه اندازی شد و بیشتر نقاط جهان غیرقابل کاوش بود. در یک حیاط خلوت مرموز، شما به عنوان یکی از چهار کودکی که به اندازه تیک تاک کوچک شده اند، بازی می کنید.

در آن حیاط خلوت، می‌توانید منابع را جمع‌آوری کنید، کاوش کنید و راه خود را برای بازگشت به اندازه معمولی کار کنید. در نسخه دسترسی اولیه Grounded که در Xbox Cloud Gaming موجود بود، فقط بخش‌هایی از آن نقشه برای کاوش در دسترس بود. پس از اینکه خودم آن را زیاد بازی کردم، کاوش در بخش هایی از نقشه که توانسته ام ببینم، البته نه لمس، عالی خواهد بود.

در روزهای اولیه، تنها 14 موجود و 6 بیوم برای کاوش وجود داشت. در حال حاضر، بیش از 40 موجود و 13 بیوم مختلف وجود دارد که می‌توان در آن جستجو کرد. این بازی برای بازی در Xbox Cloud Gaming با اشتراک Game Pass Ultimate در دسترس است.

Slime Rancher 2

علاوه بر این، به نظر می‌رسد همه چیز در Xbox Game Pass و Cloud Gaming بی‌صدا است. در صورتی که آن را از دست دادید، Slime Rancher 2 هفته گذشته در سرویس ظاهر شد و سر و صدای زیادی در بین طرفداران بازی اول ایجاد کرد.

بازی Slime Rancher 2 در جزیره رنگین کمان اتفاق می افتد، یک نقشه رنگارنگ جدید که مناطق جدید زیادی برای کاوش دارد. دنباله بازی غیرمنتظره سرگرم کننده Slime Rancher به شما امکان می دهد با سرعت خود کاوش کنید و علاوه بر آن، در زمان دلخواه خود به مزرعه بپردازید.

Slime Rancher 2 اکنون با Xbox Cloud Gaming در دسترس است.

Genshin Impact on GeForce Now

هر چند وقت یکبار، اعضای GeForce Now برای بازی‌هایی که دوست دارند، هدیه‌های ویژه دریافت می‌کنند. اگر از طرفداران Genshin Impact هستید، خوش شانس هستید. GeForce Now برای جشن گرفتن به‌روزرسانی نسخه 3.1 این هفته، یک پاداش بسته شروع انحصاری ارائه می‌کند.

به روز رسانی های جدید مناطق بیابانی بزرگ و شخصیت ها، هدایا و رویدادهای جدید را برای شما به ارمغان می آورد. اگر می خواهید پاداش خود را دریافت کنید، به حساب NVIDIA خود بروید و پیدا کنید پاداش در GeForce Now سرتیتر. از آنجا می توانید شرکت کنید.

علاوه بر این، GeForce Now پشتیبانی از بازی‌های زیر را اضافه می‌کند:

 • حافظ گنبد
 • سرزمین فتح نشده
 • The Legend of Heroes: Trails from Zero
 • کنا: پل ارواح
 • Brewmaster: Beer Brewing Simulator
 • شعبه زمینی
 • اتحاد ناهموار: خشم!
 • حماسه شهر رودخانه: سه پادشاهی
 • پوشیدنی

آمازون لونا 9 بازی جدید را ارائه می کند

آمازون لونا درست به موقع است و خط تولید را برای ماه اکتبر اعلام کرده است – ماهی که باید به یک ماه دنج برای بازی تبدیل شود.

اول از همه، کانال Luna+ آمازون در حال دریافت پلیس مرغ است – آن را قرمز رنگ کنید! و مارتا مرده است. عنوان قبلی دارای کاربرانی است که به عنوان دو کارآگاه مرغ بازی می کنند که وظیفه دارند یک پرونده عجیب را انجام دهند. این بازی دراماتیک داستان نسبتاً جالبی را روایت می کند که احتمالاً نمی خواهید آن را از دست بدهید.

Martha Is Dead یک “هیجان انگیز روانشناختی اول شخص تاریک” است. داستان در سال 1944 در ایتالیا اتفاق می افتد و شما داستان را در حاشیه جنگ و تراژدی دنبال می کنید. هر دو بازی در ماه اکتبر و بدون تاریخ عرضه در دسترس خواهند بود.

در مورد کانال خانواده، آیا شما از دانش آموز کلاس پنجم باهوش تر هستید؟ داره به لونا میاد برای کسانی که آمازون پرایم دارند، این بازی های رایگان را در طول ماه اکتبر خواهید دید:

 • SkateBIRD
 • کرم خاکی جیم 2
 • پین بال دزد جنگ ستارگان
 • مسابقات قهرمانی کامیون هیولا
 • خروج مترو
 • جادوگر بلر

به غیر از چند بازی اضافه شده و انتشار کامل Grounded on Xbox Game Pass، هفته آرامی بود. در مورد اکتبر، انتشار برنامه ریزی شده آمازون لونا احتمالاً آن را به یک ماه خوب تبدیل خواهد کرد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور