بازپرداخت Stadia شما چقدر خواهد بود؟ [Poll]

در پی اعلام تعطیلی Stadia، گوگل اعلام کرد که تمام مشتریان این سرویس به طور کامل بازپرداخت خواهند شد. بازپرداخت شما چقدر خواهد بود؟

زمانی که Stadia اولین بار شروع به کار کرد، این کار را به طور انحصاری برای کسانی انجام داد که بسته 129 دلاری Founders Edition را پیش‌سفارش کردند (به‌علاوه دو «رفیق» برای هر بنیانگذار). در طول تقریباً سه سال از آن زمان، Stadia فقط 300 بازی منتشر کرده بود و هم کنترلرهای Stadia مستقل و هم یک بسته شامل Chromecast با Google TV را ارائه کرد.

جدا از دو استثنای کلیدی – هزینه های اشتراک Stadia Pro و سخت افزار خریداری شده در فروشگاه های خرده فروشی – Google به بازیکنان بازپرداخت می کند همه خریدهای مربوط به Stadia. برای بازیکنانی که از ابتدا در Stadia بوده‌اند، اینها کاملاً هستند عظیم بازپرداخت، با برخی از اعضای باهوش جامعه که به طنز آنها را به عنوان “Stadia Stimulus Checks

تا کنون، گوگل اطلاعات زیادی درباره زمان شروع این بازپرداخت ها ارائه نکرده است، تنها توضیح داده است که اکثر بازپرداخت ها تا اواسط ژانویه تکمیل می شود. نحوه بازپرداخت واقعی شما به فرم(های) پرداختی که هنگام انجام هر خرید استفاده کرده اید نیز بستگی دارد و هر تراکنش در صورت امکان به کارت پرداخت اصلی بازگردانده می شود.

گوگل همچنین راهی ارائه نکرده است که به راحتی بفهمید بازپرداخت Stadia شما چقدر خواهد بود، اما همکار من اندرو رومرو راهنمای مفیدی برای انجام محاسبات به تنهایی آماده کرده است. با توجه به اینکه بسیاری از طرفداران Stadia اکنون محاسبه می کنند که بازپرداخت آنها چقدر است، ما تعجب کردیم که بازپرداخت چقدر است. 9to5Google خوانندگان دریافت خواهند کرد.

من شخصاً بین پنج خرید کنترلر Stadia و تعداد معدودی بازی و DLC حدود 600 دلار دریافت خواهم کرد. به همین ترتیب، همکار من بن شون انتظار دارد حدود 700 دلار بازپرداخت Stadia دریافت کند. در همین حال، برخی از سازندگان محتوای Stadia به طور خصوصی به ما گفته اند که قرار است هزاران دلار خرید به آنها برگردانده شود.

شما خواننده عزیز چطور؟ چقدر برمیگردی؟ و چگونه می خواهید بازپرداخت Stadia خود را خرج کنید/سرمایه گذاری مجدد کنید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید!

اطلاعات بیشتر در Stadia:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: