گوگل پیدا کردن آنها را آسان می کند

از آنجایی که COVID-19 به چیزی تبدیل شده است که ما در حال یادگیری زندگی با آن هستیم، Google تغییرات جدیدی را در نحوه مدیریت اطلاعات مربوط به بیماری همه گیر در جستجو اعلام می کند. این تنظیمات شامل نتایج آسان‌تر برای تست‌های خانگی کووید است.

تست‌های کووید خانگی در خانه – Google یافتن آنها را آسان می‌کند

امروز در یک پست وبلاگی، گوگل تاکید کرد که یافتن تست‌های کووید در خانه را به‌ویژه از طریق جستجو آسان‌تر می‌کند، نه فقط سایت‌های آزمایشی. اگر «تست کووید» را جستجو کنید، اکنون نتایج بیشتری در مورد گزینه‌های آزمایش در خانه خواهید دید، از جمله اینکه در کجا می‌توانید آزمایش‌های رایگان را دریافت کنید، اگر در محل زندگی شما در دسترس باشد. نتایج شامل مکان خرید آنلاین تست و همچنین محل خرید آنها از فروشگاه های محلی است.

گوگل می گوید این قابلیت جدید در حال حاضر فقط در ایالات متحده در دسترس است.

این تغییر برای نشان دادن تست‌های کووید در خانه در حالی انجام می‌شود که ایالات متحده عمدتاً برای تأیید عفونت به گزینه‌های آزمایش خصوصی رفته است و آزمایش در مقیاس بزرگ دیگر در بیشتر مناطق معمول نیست. این با وجود افزایش انواع جدیدتر است که باعث افزایش نرخ عفونت شده است.

در ماه مه 2022، گوگل می‌گوید علاقه جستجو به «تست‌های کووید در خانه» 170 درصد افزایش پیدا کرد زیرا این آزمایش‌ها به طور گسترده در دسترس قرار گرفتند. این نیز تقریباً در زمانی است که دولت ایالات متحده آزمایشات رایگان در خانه را در دسترس قرار داد. جستجو به طور مستقیم آن تست های رایگان را با یک بنر برجسته، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، تبلیغ می کند.

بنابراین از این ماه در ایالات متحده، مردم می توانند به راحتی کیت های تست کووید را در خانه در جستجوی Google پیدا کنند. با یک جستجوی سریع، می‌توانید به سرعت کیت‌های آزمایش خانگی موجود در فروشگاه‌ها و اطلاعات مربوط به آزمایش‌های اطراف را که توسط مقامات بهداشتی محلی ارائه شده است، مشاهده کنید.

جستجوی Google همچنان یافتن منابع COVID را آسان می کند

این اقدام اخیر، البته، با اولین کاری که گوگل برای کمک به مردم برای عبور از این بیماری همه گیر انجام داده است، فاصله زیادی دارد.

با باز شدن سفر، Google هنگام جستجوی پروازها و سایر وسایل حمل و نقل، اطلاعیه ها و الزامات مقصد را نشان داده است. گوگل همچنین پیدا کردن واکسن کووید-19 را از زمانی که واکسن برای اولین بار در سال 2021 در دسترس قرار گرفت آسان کرد و اکنون نیز به این کار ادامه می دهد. در اندروید، گوگل همچنین حمل سوابق واکسیناسیون را در گوشی شما در تعداد رو به رشدی از کشورها آسان کرده است.

و در تلاش برای مبارزه با اطلاعات نادرست در مورد COVID، Google به طور مداوم اطلاعاتی را از منابع و سازمان‌های معتبر مانند CDC و WHO منتشر می‌کند.

اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: