رنگ‌های گلکسی واچ 5 و واچ 5 پرو در جدیدترین فاش شده است

آخرین فاش شده در مورد گلکسی واچ 5 و گلکسی واچ 5 پرو به ما ایده بهتری درباره رنگ ها و اندازه های ساعت های هوشمند بعدی سامسونگ در زمان عرضه ارائه می دهد.

در اوایل این ماه، برنامه‌های سامسونگ برای نسل دوم ساعت‌های هوشمند مجهز به سیستم عامل Wear OS 3 را گزارش کردیم. با توجه به آنچه ما دریافتیم، به نظر می رسد که سامسونگ قصد دارد از برند کلاسیک مدل رده بالاتر گلکسی واچ 4 سال گذشته چشم پوشی کند، به جای آن تصمیم بگیرد که Galaxy Watch 5 Pro را بدون قاب چرخان عرضه کند.

جدیدترین نکات به لطف افشاگر محترم Evan Blass منتشر شده است که تصویری را به اشتراک گذاشته است که فهرست های مختلفی را در رابطه با سری Galaxy Watch 5 نشان می دهد. این لیست‌ها نام خرده‌فروشی هر ساعت – “Galaxy Watch5” و “Galaxy Watch5 Pro” را به همراه نام‌های رمز داخلی سامسونگ برای این دو به ترتیب – “Heart” و “Project X” نشان می‌دهند.

همانطور که انتظار می رفت، گلکسی واچ 5 در دو اندازه عرضه می شود، در حالی که به نظر می رسد نسخه پرو فقط یک اندازه دارد. مهمتر از همه، فهرست‌ها رنگ‌هایی را که هر نسخه از گلکسی واچ 5 باید در آن‌ها در دسترس باشد، نشان می‌دهد.

گلکسی واچ 5 پرو در دو رنگ با نام های «تیتانیوم سیاه» و «تیتانیوم خاکستری» عرضه خواهد شد. این موضوع شایعات قبلی را تایید می‌کند که می‌گفتند این ساعت گران‌قیمت از مواد درجه یک مانند شیشه یاقوت کبود و تیتانیوم استفاده می‌کند.

در همین حال، دو اندازه استاندارد گلکسی واچ 5 در واقع در مجموعه رنگ‌های کمی متفاوت در دسترس خواهند بود. هر دو اندازه قرار است در سایه‌های خنثی روشن و تیره «نقره‌ای» و «گرافیت» در دسترس باشند. سایز بزرگتر گلکسی واچ 5 در رنگ انحصاری یاقوت کبود در دسترس خواهد بود، در حالی که سایز کوچکتر با رنگ طلایی صورتی عرضه خواهد شد. این فاصله چندانی با سال گذشته ندارد، زمانی که Galaxy Watch 4 سایه های طلایی سبز و صورتی را بین مدل های بزرگتر و کوچکتر خود جدا کرد.


رنگ های سری گلکسی واچ 5

گلکسی واچ 5

  • گرافیت
  • نقره
  • یاقوت کبود (فقط بزرگ)
  • طلای صورتی (فقط کوچک)

گلکسی واچ 5 پرو

  • تیتانیوم سیاه
  • تیتانیوم خاکستری

از آنجایی که افشاگری ها در کنار آماده سازی های خود سامسونگ افزایش می یابد، واضح است که ما هر روز به عرضه سری گلکسی واچ 5 نزدیک می شویم. با این حال، در حال حاضر، سامسونگ هنوز برنامه‌ای برای رویدادی برای رونمایی از دسته سخت‌افزار خود که برخی انتظار دارند میزبان گلکسی Z Flip 4 و Z Fold 4 نیز باشد، به اشتراک نگذارده است.

نظر شما در مورد این رنگ های تازه کشف شده برای سری گلکسی واچ 5 چیست؟ به نظر شما کدام یک را می خواهید بخرید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: