در اینجا نحوه افزودن Android Auto به هر ماشینی آورده شده است

Android Auto به بخشی استاندارد از خودروهای کاملاً جدید تبدیل شده است، اما این چیزی است که وسایل نقلیه قدیمی فاقد آن هستند. افزودن آن می تواند پیچیده باشد و صدها دلار هزینه داشته باشد. اما، آیا می‌دانستید که می‌توانید با هزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه، یک دستگاه Android Auto را در چند ثانیه به هر خودرویی اضافه کنید؟ در اینجا چگونگی آن است.

واحدهای اصلی Aftermarket برای چندین دهه در دسترس هستند و پشتیبانی از Android Auto و CarPlay تقریباً برای هر گزینه ای که امروز خریداری می کنید عادی شده است. به طور کلی، این هد یونیت ها می توانند نسبتاً مقرون به صرفه باشند، اما می توانند بسیار گران باشند و اگر تجربه ندارید، می توانند برای نصب در برخی خودروها به کمک متخصصان گران قیمت نیز نیاز داشته باشند.

مدت زیادی است که می‌خواهم اندروید اتو را به ماشین همسرم اضافه کنم، زیرا هیوندای النترا او مربوط به آن زمان ناخوشایند است که صفحه‌نمایش‌های لمسی و اندروید اتو چندان رایج نبودند، اما اتصالات بلوتوث و AUX استاندارد بودند. با این حال، آخرین تلاش من برای اضافه کردن یک واحد اصلی پس از فروش، بسیار خوب کار نکرد. زمانی که اوایل امسال مدتی را با Spotify Car Thing گذراندم، فکر کردم چقدر عالی است که یک دستگاه مشابه داشته باشم، اما دارای Android Auto باشد.

همانطور که معلوم است، آن دستگاه ها وجود دارند! و در واقع استفاده از آنها بسیار آسان است.

در طول چند ماه گذشته، همسرم از یک دستگاه اندروید اتو خارجی ۷ اینچی در ماشین خود استفاده کرده است که روی داشبورد نصب می‌شود و از فرم بی‌سیم Android Auto پشتیبانی می‌کند. به اتصال AUX او وصل می‌شود تا صدا را از داخل ماشین هدایت کند و برق را از یک پریز برق معمولی ماشین می‌گیرد.

نصب این نیز به معنای واقعی کلمه چند ثانیه طول کشید. پایه شیشه جلوی همراه در ماشین همسرم عالی بود، اما می‌توانید از آن به‌عنوان پایه داشبورد نیز استفاده کنید یا با قرار دادن DIY و سایر گزینه‌های نصب خلاق باشید. این در واقع فقط یک تبلت کوچک است که Android Auto را اجرا می کند.

مسلما، این بهترین تنظیمات موجود نیست. دستگاه “IYING” که برای او انتخاب کردم یکی از تنها گزینه های موجود در اوایل امسال بود و دقیقاً بهترین طراحی را ندارد. این بسیار ساده است، اما کار می کند. دو کابل آویزان شده اندکی به ظاهر نه چندان عالی می‌افزایند، اما بدتر از کابل شارژی نیستند که برای روشن نگه داشتن گوشی هوشمند هنگام اجرای نقشه‌های گوگل روی پایه داشبورد استفاده می‌کنید.

عملکرد آن چگونه است؟ به طور کلی قابل تحسین است.

هنگامی که او ماشین را روشن می کند، دستگاه به طور خودکار روشن می شود. نرم افزار استوک دقیقا عالی نیست. بسیار عمومی و فراموش شدنی به نظر می رسد، اما دارای برخی ویژگی های مفید است. می‌توانید صفحه‌نمایش گوشی خود را آینه کنید یا از این دستگاه به‌عنوان یک هد بلوتوث سنتی استفاده کنید تا پشتیبانی از صدای بی‌سیم را به خودرویی که فاقد این ویژگی است اضافه کنید. این واحد همچنین از افزودن دوربین پشتیبان پشتیبانی می‌کند، اما ما آن را امتحان نکردیم، زیرا بدیهی است که فرآیند راه‌اندازی/نصب را کمی پیچیده می‌کند.

نمایشگر 7 اینچی داخلی نیز چالش استفاده در خودرو را دارد. نمی توانم آن را به عنوان فوق العاده روشن توصیف کنم، اما آنقدر روشن است که در یک روز آفتابی بدون هیچ مشکلی در خواندن آنچه نشان داده می شود استفاده شود. اگرچه این تنها یک پنل 1024×600 است، بنابراین به هیچ وجه واضح نیست. نکته عجیبی که من به سرعت متوجه شدم این بود که قسمت بالایی پنل برخی از بخش‌های رابط کاربری را قطع می‌کند، اما این در واقع به هیچ وجه مانع از قابلیت استفاده نمی‌شود.

در همین حال، زمانی که اندروید اتو به صورت بی سیم با پیکسل 5 خود استفاده می شود، معمولاً در عرض 40 تا 60 ثانیه پس از روشن شدن وسیله نقلیه راه اندازی می شود. این مقدار کمی کندتر از آنچه در سوبارو کراس‌ترک من تعبیه شده است و با یک آداپتور بی‌سیم Android Auto جفت شده است، اما نه خیلی کهنه است! تنها نکته این است که باید به صورت دستی یک دکمه را فشار دهید تا Android Auto روی صفحه نمایش داده شود، و این پاپ آپ گاهی اوقات ممکن است تمام شود.

Android Auto بدون هیچ تأخیر قابل توجهی اجرا می شود، و در طول رفت و آمد روزانه خود به محل کار، او به من می گوید که به طور کلی بسیار قابل اعتماد اجرا می شود.

بحث اصلی این دستگاه برقراری تماس تلفنی بوده است. ممکن است به طور خاص فقط ماشین او باشد، اما به نظر می رسد تماس های تلفنی دریافتی اتصال AUX را نادیده می گیرند و در عوض سعی می کنند از طریق بلوتوث اجرا شوند. در نتیجه، او نمی تواند تماس را بشنود، و یا باید خروجی را به بلندگو یا گوشی تلفن تغییر دهد یا تماس را از انتهای خود دوباره راه اندازی کند. نمی‌توانم به طور کامل دلیل این اتفاق را مشخص کنم، اما به نظر می‌رسد بررسی‌های این دستگاه نشان می‌دهد که ما در این تجربه تنها نیستیم. من متأسفانه واقعاً راه حل قابل قبولی برای این کار پیدا نکردم. تنها چیزی که تاکنون کار کرده است استفاده از فرستنده FM داخلی بوده است که کیفیت صدا را در مقایسه با AUX به شدت بدتر می کند.

آیا این یک معامله شکن است؟ برای استفاده محدود او، نه واقعا. اما ممکن است برای شما باشد.

اما برای حدود 250 دلاری که ما برای این دستگاه خرج کردیم، سرمایه گذاری ارزشمندی بوده است. او از داشتن نقشه‌ها به راحتی در معرض دید او لذت می‌برد در حالی که مجبور نیست تلفنش را در تمام مدتی که رانندگی می‌کند در گرما قرار دهد، و مطمئناً نصب آن آسان‌تر از یک گزینه دائمی‌تر بود.

به علاوه، ماه‌ها پس از خرید این دستگاه، گزینه‌های بیشتری ظاهر شده و قیمت‌ها پایین آمده است. دستگاه IYING را که ما خریدیم اکنون می توان با قیمتی بیش از 200 دلار داشت.

ما هنوز هیچ مورد دیگری را امتحان نکرده‌ایم، اما تعداد زیادی از آنها اکنون برای خرید در آمازون آماده هستند. 9to5Mac تجربه بسیار خوبی با Intellidash Pro در بخش CarPlay داشتم و یک مدل Android Auto نیز وجود دارد. “Carpuride” یک دستگاه بزرگتر دارد که بسیار نرم به نظر می رسد، و حتی گزینه هایی وجود دارد که حدود 100 دلار یا کمتر قیمت دارند. شخصاً، این یک فاکتور شکلی است که من شیفته آن هستم – آیا شما یکی را می خرید؟

اطلاعات بیشتر در مورد Android Auto:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: