8 بازی آنلاین رایگان برای کمک به شما در یادگیری کدگذاری

wshashirajShashiraj Walsetwar

برنامه نویس بر اساس روز ، بازیکن در شب!

< p class = "paragraf"> یادگیری کدنویسی صرفاً آشنا یا راحت بودن نحو نیست بلکه درک منطق و بهبود مهارت های منطقی و تحلیلی است. هر زبان برنامه نویسی دارای مزایا و معایبی است اما اصول اولیه تا حدودی یکسان است. همه ما می دانیم که بهترین روش برای یادگیری یک زبان برنامه نویسی نوشتن کدها در آن است. همچنین شناخته شده است که توسعه دهندگان کلیدی نه تنها کد را می نویسند بلکه از انجام آن لذت می برند. اگر اصول اولیه مرتب نشده باشند ، برنامه نویسی پیشرفته خسته کننده است.

CodeMonkey:

اولین بار در لیست بازی های برنامه نویسی CodeMonkey است. CodeMonkey یک محیط بازی کدگذاری آنلاین است که بسیار مبتدی پسند است و مفاهیم برنامه نویسی را به دانش آموزان با دانش بسیار محدود یا صفر در زمینه کدگذاری به روشی سرگرم کننده و تعاملی آموزش می دهد. از زبان برنامه نویسی CoffeeScript برای آموزش ساخت بازی های خود در HTML5 استفاده می کند. CodeMonkey یک بازی عالی برای بهبود منطق و مهارت های حل مسئله در حالی که یاد می گیرید چگونه کد نویسی کنید است.

CodinGame:

اگر به دنبال راهی برای بهبود مهارت های کد نویسی و همچنین یادگیری مفاهیم جدید هستید اما از آموزش های منظم خسته شده اید و چیزی سرگرم کننده و جالب می خواهید ، قطعاً باید CodinGame را امتحان کنید. این یک پلتفرم است که برای کمک به یادگیری بیش از 25 زبان برنامه نویسی محبوب ، از جمله JavaScript ، Ruby ، ​​Java ، Rust ، C # و PHP ، بازیهای تعاملی و رایگان را ارائه می دهد.

Flexbox Froggy :

بیشترین لذت در لیست بازی های برنامه نویسی Flexbox Froggy است. یادگیری مفاهیم CSS در بعضی مواقع کمی کسل کننده است اما با Flexbox Froggy می توانید این مفاهیم را از طریق یک بازی ساده بیاموزید. این ماژول با استفاده از ماژول CSS Flexbox ساخته می شود و اصول چگونگی تراز شدن اوضاع در flexbox را به شما می آموزد در حالی که به Froggy و دوستانش کمک می کنید.

Flexbox Defense:

Flexbox Defense یکی دیگر از بازی های کدنویسی است که از ماژول Flexbox برای آموزش مفاهیم CSS استفاده می کند. این بازی شبیه Flexbox Froggy است و وظیفه شما این است که با استفاده از دستورات مشابه Flexbox Froggy ، از دفاعیات خود در مقابل امواج ورودی دشمن جلوگیری کنید.

CodeCombat: < / strong>

یکی از بازی های محبوب کد نویسی مربوط به جاوا اسکریپت CodeCombat است. این به خصوص برای استفاده معلمان و دانش آموزان به عنوان یک بازی ویدیویی آموزشی که مفاهیم و زبان های برنامه نویسی نرم افزاری و همچنین اصول علوم کامپیوتر را آموزش می دهد ، طراحی شده است. این شامل معماها و چالش هایی است که بازیکنان باید با نوشتن کد جاوا اسکریپت آنها را حل کنند.

CheckIO:

می خواهم مهارت های پایتون یا جاوا اسکریپت خود را به روشی سرگرم کننده و تعاملی ایجاد کنید؟ پس حتماً باید CheckIO را امتحان کنید. این یک بازی کدنویسی رایگان است که برای برنامه نویسان مبتدی و پیشرفته مناسب است که در آن می توانید مهارت های کدنویسی خود را با حل چالش های جذاب و کارهای سرگرم کننده با استفاده از JavaScript و Python بهبود ببخشید. این موضوع بر اساس یک موضوع جزیره ای ساخته شده است و کل بازی شامل سطوح مختلف جزیره محور است که هر یک دشوارتر از سطح قبلی است تا اطمینان حاصل شود که در هر سطح بازی چیز جدیدی یاد می گیرید. > Code Wars:

Codewars یک پلت فرم آنلاین گرافیکی مبتنی بر تم نینجا است که به شما کمک می کند با کمک پازل های مختلف و چالش های کدگذاری مهارت های خود را ارتقا دهید. اگر می خواهید یک زبان خاص یاد بگیرید ، باید یک آزمون اساسی را برای اثبات مهارت و درک زبان خود پاک کنید. وقتی مراحل ابتدایی را پاک کردید ، بازی دیگری در ساخت مهارت های پیشرفته کد نویسی در بازار وجود ندارد. آنها زبانهای بسیار متنوعی برای ارائه دارند ، از جمله JavaScript ، Swift ، PHP ، Python ، Ruby و Haskell.

Ruby Warrior:

آخرین در لیست بازی های برنامه نویسی Ruby Warrior است. Ruby یک زبان برنامه نویسی محبوب است که به طور گسترده ای برای اهداف توسعه وب استفاده می شود. اگر یک مبتدی مطلق در Ruby هستید ، Ruby Warrior بهترین بازی کدگذاری برای شماست. این یک بازی است که توسط Bloc ساخته شده است. که یک بوت کمپینگ برنامه نویسی بصورت پاره وقت است و به افراد فرصت جدیدی برای یادگیری کدنویسی از طریق پروژه هایی مانند این را می دهد.

کلمات نهایی….

البته ، روشهای مختلفی برای یادگیری کدگذاری در دسترس است و شما حتی می توانید با استفاده از این منابع متخصص شوید ، اما برنامه نویسی دقیقاً مانند هنر است و هرچه در طول فرایند یادگیری لذت بیشتری ببرید ، احتمال اینکه شما علاقه به کدگذاری پیدا کنید بیشتر است . این بازی های رمزگذاری برای بچه ها قطعاً مفید خواهد بود. سیستم عامل های ذکر شده مطمئناً به شما در یادگیری مفاهیم اصلی برنامه نویسی کمک می کنند و چه راهی بهتر از انجام بازی برای انجام این کار!

قبلاً در https://techyeverything.com/coding منتشر شده است -games /