62٪ از مردم می گویند عکسهای مشتری بر تصمیمات خرید تأثیر می گذارد

گزارش جدید نشان می دهد محتوای تولید شده توسط کاربر ، مانند عکس های بارگذاری شده توسط مشتریان ، نقش بسزایی در تصمیمات خرید دارد.

eMarketer گزارش می دهد که 62٪ از مصرف کنندگان می گویند در صورتی که در ابتدا بتوانند عکس ها و فیلم های مشتری را ببینند ، احتمال خرید کالایی بیشتر است.

نتایج نظرسنجی شامل خریداران از ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا ، فرانسه ، آلمان و انگلیس است.

وقتی از آنها س askedال شد که چرا آنها به دنبال زمینه اضافی درباره یک محصول هستند ، مانند عکس های مشتری ، آنها پاسخ دادند:

  • ممکن است چیزی را برجسته کند (24٪)
  • دوست دارند قبل از خرید کالایی را در عمل مشاهده کنند (21٪)
  • از صحت بررسی ها بیشتر مطمئن شوید (17٪)
  • مشاهده کیفیت محصول آسان تر است (17٪)
  • مشاهده اندازه / مناسب یا رنگ محصول آسان تر است (11٪)
  • دیدن مواد یک محصول آسان تر است (7٪)

62٪ از مردم می گویند عکسهای مشتری بر تصمیمات خرید تأثیر می گذارد

تأثیر محتوای تولید شده توسط کاربر در فیس بوک بیشتر است. این بررسی نشان داد که 26.4٪ از پاسخ دهندگان گفتند که فیس بوک مقصد محبوب آنها برای خرید بر اساس عکس مشتری است.

محتوای بارگذاری شده توسط مشتریان در اینستاگرام و یوتیوب نیز در تأثیرگذاری بر خرید موثر است.

برخی از پاسخ دهندگان گفتند که محتوای تولید شده توسط کاربر در Pinterest ، TikTok و Snapchat به هدایت خریدها کمک می کند.

توییتر آخرین پاسخ را در میان پاسخ دهندگان به نظرسنجی اعلام کرد ، و تعداد کمی گفتند که عکس های مشتری در توییتر بر تصمیمات خرید تأثیرگذار است.

62٪ از مردم می گویند عکسهای مشتری بر تصمیمات خرید تأثیر می گذارد

جرمی گلدمن ، تحلیلگر اصلی eMarketer ، پیش بینی می کند امسال یک محوری بزرگ برای محتوای بیشتر تولید شده توسط کاربر باشد.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

گلدمن در این گزارش اظهار داشت:

“مصرف کنندگان اعتماد کمتری به رسانه های اصلی و بازاریابی شرکتی نرم دارند و در عوض به محتوای تولید شده توسط کاربران و تأثیرگذاران روی می آورند تا حقیقت خود را دریابند.”

گلدمن اضافه می كند ، در حالی كه مصرف آن را ایجاد “ارزان ، آسان و سریع” می داند ، مصرف كنندگان نسبت به محتوای تولید شده توسط کاربر پذیرنده هستند.

“چرا وقتی این گزینه وجود دارد ، به ویژه در جهانی که محتوا باید سریع ایجاد و تغییر کند ، مارک ها وقت و هزینه بیشتری را صرف تولیدات کلان می کنند؟”

محتوای تولید شده توسط کاربر در وب سایت ها

گزارش eMarketer بر تأثیر عکس مشتری در شبکه های اجتماعی متمرکز است ، اما محتوای تولید شده توسط کاربر همچنین می تواند در وب سایت های خرید موثر باشد.

اگر وب سایتی دارید که محصولاتی را به فروش می رساند که مشتریان می توانند نظرات خود را در آن بگذارند ، به آنها امکان می دهد عکس ها را با بررسی خود بارگذاری کنند ، می تواند به مشتریان آینده در تصمیم گیری خرید کمک کند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

علاوه بر بالقوه فروش بیشتر ، محتوای تولید شده توسط کاربر می تواند برای سئوی وب سایت شما مفید باشد.

جان مولر از گوگل گفته است که وقتی صحبت از رتبه بندی جستجو می شود ، محتوای تولید شده توسط کاربر همانند محتوای اصلی یک صفحه وب است. بنابراین تشویق عکس های مشتری می تواند سیگنال های بیشتری به یک صفحه اضافه کند و حتی به رتبه بندی در جستجوی تصویر کمک کند.

در مورد انتشار مطالب تولید شده توسط کاربر در وب سایت خود ، احتیاط کنید. اگر به مشتریان اجازه می دهید پیوندهایی را در نظرات خود وارد کنند ، Google از شما می خواهد که از برچسب Rel UGC استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تأثیر بازاریابی محتوای تولید شده توسط کاربر ، به منابع برتر ما در زیر مراجعه کنید:

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

منبع: eMarketer

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>