اجلاس توسعه دهندگان Google for Games در 14 مارس باز می گردد

تاریخ برگزاری اجلاس مجازی توسعه دهندگان Google for Games امسال را که در 14 مارس ساعت 9 صبح به وقت محلی برگزار می شود، ذخیره کنید. درباره به‌روزرسانی‌های محصول خواهید شنید و راه‌های جدیدی برای ساخت بازی‌های عالی، ارتباط با بازیکنان در سراسر جهان و رشد کسب‌وکارتان کشف خواهید کرد.

در اینجا سه ​​چیز وجود دارد که می توانید در طول و بعد از رویداد انتظار داشته باشید:

1. درباره جدیدترین محصولات بازی های Google برای توسعه دهندگان بشنوید

این اجلاس در ساعت 9 صبح به وقت محلی با سخنرانی‌های کلیدی از تیم‌های سراسر Android، Google Play، Ads و Cloud آغاز می‌شود. آنها در مورد آخرین روندها در صنعت بازی بحث خواهند کرد و محصولات جدیدی را به اشتراک خواهند گذاشت که ما روی آنها کار می کنیم تا به توسعه دهندگان کمک کنیم تا تجربیات عالی برای گیمرها در همه جا ایجاد کنند.

2. بیاموزید که چگونه تجارت بازی خود را در جلسات درخواستی توسعه دهید

پس از سخنرانی‌های اصلی، بیش از 15 جلسه درخواستی از ساعت 10 صبح به وقت محلی در دسترس خواهد بود، که در آن می‌توانید درباره محصولات آینده اطلاعات بیشتری کسب کنید، غواصی عمیق فنی را تماشا کنید و داستان‌های الهام‌بخش دیگر توسعه‌دهندگان بازی را بشنوید. چه به دنبال گسترش دسترسی خود، کاهش تقلب یا درک بهتر قالب‌های تبلیغات درون بازی باشید، محتوای زیادی وجود خواهد داشت که به شما کمک می‌کند بازی خود را به سطح بعدی ببرید.

3. در کنفرانس توسعه دهندگان بازی به ما بپیوندید

اگر بعد از اجلاس به دنبال محتوای بازی بیشتری هستید، در کنفرانس توسعه دهندگان بازی در سانفرانسیسکو حضوراً به ما بپیوندید. ما در 20 و 21 مارس جلسات برنامه‌نویس را میزبانی خواهیم کرد تا نسخه‌های نمایشی، بهترین شیوه‌های فنی و موارد دیگر را به اشتراک بگذاریم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت به‌روزرسانی‌های مربوط به هر دو رویداد، از جمله برنامه‌های کامل، از g.co/gamedevsummit دیدن کنید. آنجا میبینمت!