بازگرداندن دهه 90 با کولکیت Wicked

تصویر
عکس پروفایل تایلر هاوکینز هکر نون

@thawkin3تایلر هاوکینز

مهندس ارشد نرم افزار. یادگیرنده مداوم. مربی

دهه 90 را به خاطر می آورید؟ پوکمون ، بچه های Beanie ، استخوان های دیوانه ، Super Nintendo ، Pogs و بادگیرهای نئون … آن روزهای خوب گذشته بود. وب نیز مکان ساده تری بود ، وب سایت هایی که دارای استخوان های برهنه هستند و بیشتر متشکل از متن و هایپر لینک هستند. یادمه انگار دیروز بود. یا ، صبر کنید – 30 سال پیش؟

من اخیراً Wicked Coolkit را پیدا کردم – مجموعه ای جالب از مضمون یکپارچهسازی با سیستمعامل – و فکر کردم بازی کردن با آن برای زنده ماندن مختصر آن سالها بسیار جالب خواهد بود. این جعبه ابزار شامل شمارنده ضربه ، پودمان و کارت های تجارت توسعه دهنده است.

اگر شما هم احساس نوستالژی می کنید ، بیایید برخی از روندهای توسعه وب از دهه 90 را با کاوش Wicked Coolkit ، فقط برای ضربات ، بررسی کنیم.

شمارنده ها را بزنید

پیش از نرم افزاری مانند Google Analytics ، شمارنده های بازدید یک روش سرگرم کننده برای ردیابی محبوبیت سایت شما بود و در عین حال موفقیت (یا فقدان آن) را برای همه کسانی که از سایت شما بازدید می کردند ، به رخ می کشید. شمارنده های Hit معمولاً ابزارک های ناجوری بودند که به سادگی عددی را نمایش می دادند که پس از بارگیری هر صفحه افزایش می یابد. اکنون که نرم افزار تجزیه و تحلیل وب سایت به راحتی در دسترس و مقرون به صرفه است ، شمارنده های بازدید تقریباً به طور کامل از وب مدرن ناپدید شده اند. اما این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم یکی را فقط برای سرگرمی بسازیم!

تنظیم Wicked Coolkit برای شمارنده های بازدید شما نیاز به …