مزایای کامل احراز هویت بدون رمز عبور: سیستم عامل های هویت بدون رمز عبور به سادگی توضیح داده می شوند

عکس پروفایل idemeum Hacker Noon

@ادمیومادمیوم

idemeum یک بستر هویت دیجیتال بدون رمز عبور و خصوصی است.

این راهنمای فناوری از ادمیوم به ما کمک می کند تا ابتدا نگاهی به وضعیت احراز هویت مبتنی بر رمز عبور بیندازیم ، و سپس در فن آوری های مختلفی جستجو خواهیم کرد که می تواند به شما کمک کند بدون برنامه با رمز عبور عبور کنید.

جهان مبتنی بر رمز عبور

هویت دیجیتالی بسیار حیاتی است همه چيز ما بصورت آنلاین انجام می دهیم ، اما تقریباً در هر نقض امنیت سایبری به خطر می افتد. هر از گاهی اخبار را می شنویم و درمورد نقض داده دیگری که سازش در آن هویت باشد ، اطلاعات خواهیم گرفت. اما همه مایل نیستند که حقیقت ساده را بپذیرند – ما به ابزار مناسب برای محافظت از هویت خود مجهز نیستیم. ما همچنان از معماری ها و ابزارهای قدیمی ناکارآمد استفاده می کنیم که دهه ها پیش اختراع شده اند.

اولین گذرواژه ها احتمالاً در انستیتوی فناوری ماساچوست وارد شدند اواسط دهه 1960 ، هنگامی که محققان در دانشگاه یک کامپیوتر بزرگ برای به اشتراک گذاری زمان به نام CTSS ساختند. نکته مهم این است که حتی در آن زمان ، گذرواژه ها از کاربران به اندازه ممکن محافظت نمی کنند.

60 سال سریع جلو بروید و ما هنوز از همان استفاده می کنیم “رشته های شخصیت ها” که می تواند زندگی ما را خراب کند و همه چیز را در مورد ما آشکار کند. ایمیل شما. حساب بانکی شما پرونده های شما عکسهای خصوصی شما موقعیت تو. مهم نیست که چگونه…

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>