YouTube مدیریت آسان‌تر فهرست پخش را در تلفن همراه آزمایش می‌کند

اگر مشترک Premium هستید، به تعدادی از ویژگی‌های آزمایشی جدید از جمله گزینه‌های بیشتری برای مدیریت فهرست پخش YouTube و سفارش مجدد ویدیو در تلفن همراه دسترسی خواهید داشت.

ویژگی «تنظیم مجدد و پنهان کردن فهرست پخش» که اخیراً به پورتال اختصاصی برای همه آزمایش‌های YouTube اضافه شده است را می‌توان فعال کرد و راه آسان‌تری برای دسترسی به ابزارهای مدیریت فهرست پخش مستقیماً از صفحه تماشا به شما ارائه می‌دهد. اگر اغلب ویدیوهای زیادی گوش می‌دهید یا تماشا می‌کنید، این می‌تواند زمانی مفید باشد که می‌خواهید محتوای خاصی را اولویت‌بندی کنید یا فقط قبل از پخش ویدیوها را پنهان کنید.

کاربران می‌توانند وقتی در صفحه تماشا هستند، ویدیوها را از هر فهرست پخشی دوباره ترتیب داده و پنهان کنند. ویدیوهای مخفی در حین پخش رد می شوند.

مدیریت لیست پخش یوتیوب

مدیریت لیست پخش به ویژه در YouTube برای تلفن همراه همیشه یک تجربه سرگرم کننده نبوده است. در چند سال گذشته بهبود یافته است، اما اگر اشتراک Premium دارید، فعال کردن این ویژگی کنترل‌های بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد. می‌توانید مستقیماً از صفحه تماشا، ویدیوها را در پانل فهرست پخش اختصاصی بکشید، به این معنی که می‌توانید به راحتی چیزها را دوباره مرتب کنید. کشیدن انگشت به چپ روی ویدیو از پانل لیست پخش به شما امکان می دهد محتوا را پنهان کنید. همچنین، می‌توانید روی منوی سه نقطه‌ای ضربه بزنید و روی «مخفی کردن» ضربه بزنید.

نحوه استفاده:

• ترتیب مجدد: ویدیوها را در پانل لیست پخش در صفحه تماشا بکشید تا آنها را مرتب کنید.

• مخفی کردن: با کشیدن انگشت خود به سمت چپ روی آیتم ویدیو یا با ضربه زدن روی گزینه «مخفی کردن» در منوی سه نقطه ویدیو، هر ویدیویی را از پانل لیست پخش مخفی کنید.

مانند اکثر آزمایش‌های YouTube، ابزارهای مدیریت لیست پخش پیشرفته به آنهایی که اشتراک Premium دارند محدود است. با این حال، این بدان معنا نیست که این به همین شکل باقی خواهد ماند. اغلب ویژگی‌ها زودتر برای اعضای طرح پولی در دسترس قرار می‌گیرند، قبل از اینکه در تاریخ بعدی به‌طور گسترده‌تر عرضه شوند. برای مرجع، این آزمایش YouTube در 11 آگوست به پایان می رسد. پس از این تاریخ، مشخص نیست که آیا این آزمایش به کاربران غیر Premium YouTube می رسد یا نه. شایان ذکر است که فعلاً این به iOS و اندروید محدود شده است.

مطالب پیشنهادی  رگرسیون لجستیک در یادگیری ماشین چیست (با مثال پایتون)

بیشتر در یوتیوب:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور