تبلیغات یوتیوب در ایلان ماسک یک منتقد سرسخت را جذب می کند

یوتیوب یکی از بزرگترین مکان‌ها برای یافتن سرگرمی و اطلاعات آنلاین است، اما مانند هر چیز دیگری، رایگان نیست. تبلیغات ستون فقرات یوتیوب هستند، اما بسیاری در طول سال ها متوجه شده اند که تبلیغات این پلتفرم بیش از پیش ناپسندتر شده است. اکنون، تبلیغات یوتیوب یک منتقد سرسخت در ایلان ماسک را جذب کرده است، که ظاهراً زحمت پرداخت هزینه برای اجتناب از آنها را ندارد.

ایلان ماسک می گوید یوتیوب “تبلیغات کلاهبرداری بی وقفه” دارد

در یک توییت در 7 ژوئن، یکی از بنیانگذاران تسلا و ثروتمندترین مرد جهان، ایلان ماسک، گفت که یوتیوب پر از “تبلیغات کلاهبرداری بی وقفه” است. و واقعاً، مخالفت با او سخت است. هرکسی که از یوتیوب به شکل معمولش استفاده می‌کند، مطمئناً با تبلیغات ویدیویی که قبلاً پخش می‌شود و گاهی حتی در وسط محتوا آشنا است. در حالی که این تبلیغات اغلب تبلیغات معمولی برای محصولات، جاذبه‌ها و موارد دیگر هستند، اما به طور فزاینده‌ای درنده‌تر و کلاهبردارتر می‌شوند.

تبلیغات امروزه اغلب می توانند به طرح های «سریع پولدار شدن»، کلاهبرداری های رمزنگاری و موارد دیگر متمایل شوند. یکی از آگهی‌های رایج در ایالات متحده در مورد انرژی خورشیدی است، جایی که تبلیغات ادعا می‌کنند انرژی خورشیدی رایگان را برای صاحبان خانه ارائه می‌کنند. ایلان ماسک در پاسخ به توییتی در مورد چنین تبلیغی گفت که شرکت‌ها از نام تسلا برای خورشیدی و پاوروال در آن تبلیغات استفاده می‌کنند و او آن را “توقف” خواهد کرد.

آیا در YouTube Premium مشترک می شوید؟

نکته جالب اینجاست که به نظر می رسد ایلان ماسک حاضر نیست برای YouTube Premium پولی بپردازد، به همین دلیل است که در وهله اول تبلیغات را می بیند. YouTube Premium، یک اشتراک ماهانه 12 دلاری، تبلیغات را از پلتفرم حذف می‌کند و در عین حال از سازندگانی که این ویدیوها را می‌سازند پشتیبانی می‌کند.

این نکته ای است که منجر به واکنش های خنده دار زیادی شده است.

در این مورد کجا ایستاده اید؟ آیا در YouTube Premium مشترک می شوید؟ یا با “تبلیغات کلاهبرداری بی وقفه” که به وضوح یک مسئله هستند، سروکار دارید. امیدواریم که داشتن چنین نام بزرگی به عنوان یک منتقد سرشناس باعث ایجاد تغییراتی در یوتیوب شود.

بیشتر در یوتیوب:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: