سیستم شما می گوید نام دامنه من یک نام دامنه نیست، چرا؟ ⋆ PBN LTD

دامنه معتبر نیست

در موارد نادر هنگام تلاش برای اضافه کردن دامنه در داشبورد ما. ممکن است یک پیغام خطا مشاهده کنید ‘yourdomainname.com یک نام دامنه نیست’. دلایل بسیار محدودی برای دریافت این موضوع وجود دارد و من می خواهم آنها را در زیر توضیح دهم.

دلایل و دلایلی که این متن خطا را ایجاد می کند.

  1. شما نام دامنه را با فرمت اشتباه وارد کرده اید. هنگام کپی و چسباندن آنها مراقب باشید. برای اینکه خدمات DNS و CDN ما به درستی اجرا شوند. ما باید از همان ابتدا درست بودن دامنه را بررسی کنیم. بنابراین اگر آن را با فرمت اشتباه وارد کنید. سیستم ما آن را رد خواهد کرد. نمونه هایی از فرمت اشتباه وارد کردن آن با سرپناه است، به عنوان مثال YourDomain.com یا Yourdomain.com. مثال دیگر قرار دادن آن با فرمت اشتباه مانند این است: mydomain-com به جای mydomain.com و همچنین قرار دادن فضای سفید یا هر فاصله در نام دامنه به عنوان مثال my domain.com. همه این اشکال فرمت منجر به آن خطا می شود. بنابراین مطمئن شوید که نام دامنه خود را با دقت وارد کرده اید و در صورت مشاهده این خطا. سپس آن را دوباره از ابتدا با دقت تایپ کنید.
  2. همچنین دامنه whois را بررسی می کنیم تا مطمئن شویم دامنه واقعی و فعال است. در غیر این صورت خدمات CDN آن را رد خواهند کرد. بنابراین ابتدا آن را بررسی می کنیم. علاوه بر این، هوش مصنوعی ما تاریخچه و داده های قبلی را نیز اسکن می کند. گاهی اوقات بسته به ثبت کننده دامنه شما. ممکن است کمی طول بکشد تا ثبت دامنه پر شود اطراف شبکه و به Whois. بسیار نادر است که شما با آن مواجه خواهید شد. اما اگر این خطا را دریافت کردید و اخیراً دامنه را ثبت کرده اید یا در انتهای ثبت کننده آن را به روز رسانی کرده اید. به احتمال زیاد به همین دلیل است. پس فقط کمی آن را بگذارید و دوباره اضافه کنید. شما می توانید whois را خودتان بررسی کنید و اگر به عنوان ثبت شده نشان داده نمی شود، می دانید که دلیل آن این است. اطلاعات whois دامنه خود را در اینجا بررسی کنید.

اینها تنها دلایلی هستند که چرا دامنه را رد می کنیم. اگر این خطا را دریافت کردید و باید آن را برای شما بررسی کنیم. فقط یک بلیط پشتیبانی از داخل داشبورد خود برای ما ارسال کنید و البته در اسرع وقت شما را جستجو خواهیم کرد.

با آخرین پست های وبلاگ همراه باشید!

در وبلاگ PBN ما مشترک شوید. به سادگی ایمیل خود را در زیر وارد کنید، دسته های مورد علاقه را انتخاب کنید و مشترک شوید. هنگامی که یک پست وبلاگ جدید در دسته بندی انتخابی شما منتشر می شود، به طور خودکار یک ایمیل دریافت کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور