YFIDAPP (YFID) یک پروژه مالی غیرمتمرکز تغییر دهنده بازی را اعلام می کند

عکس پروفایل نویسنده

@yfidappYFIDapp

YFIDapp یک بستر امن و مقرون به صرفه DeFi است.

YFIDapp یک پروژه مالی غیر متمرکز در آینده است که متعهد به ایجاد یک اکوسیستم پیچیده و بصری برای شرکت کنندگان است. این پروژه از پنج محصول مدولار ساخته شده است که به طور همزمان کار می کنند تا سوددهی بالایی را به وام دهندگان و وام گیرندگان درگیر در شبکه ارائه دهند. یک افزودنی عالی به اکوسیستم پر رونق و چند میلیارد دلاری DeFi ، YFIDapp بر ترویج یک شبکه فراگیر و پردرآمد برای همه متمرکز خواهد شد.

پنج محصول ارائه شده تحت عنوان YFIDapp عبارتند از:

  1. امانت دادن
  2. وام گرفتن
  3. تجارت
  4. بیمه
  5. بازی ها

این محصولات به شرکت کنندگان امکان می دهد تا به گزینه های نقدینگی با بازده بالا و کم خطر دسترسی پیدا کنند که ارزش واقعی دارایی های وثیقه آنها را باز می کند. YFIDapp همچنین به عنوان پلی که شرکت کنندگان را قادر می سازد نقدینگی را کنترل کرده و فرصت های جدیدتری را در اکوسیستم کشف کنند ، دو برابر خواهد شد.

محصولات وام و وام YFIDapp بر افزایش جریان وجوه در سیستم عامل تمرکز دارد. شرکت کنندگانی که مایل به وام هستند می توانند دارایی های خود را در اکوسیستم YFID مشارکت کنند ، جایی که می توانند با بهره جالب از سپرده های خود سود کسب کنند. به همین ترتیب ، وام گیرندگان در سیستم عامل می توانند با واریز مبلغ وثیقه وام بگیرند.

برخلاف بانکداری سنتی ، YFIDapp به وام گیرندگان اجازه می دهد سود قابل بازخرید خود را به …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور