Google Workspace for Education ویژگی های جدیدی را اعلام می کند

انعطاف‌پذیری، ادغام و دسترسی بیشتر با اسلایدها و Meet

ما همچنین در حال ایجاد انعطاف‌پذیری و دسترسی بیشتر در ابزارهای Google Workspace for Education هستیم. این پیشرفت‌ها در اسلایدها و Meet برای کاربران ارتقای آموزش و یادگیری و آموزش پلاس در دسترس است:

  • هنگام ارائه در Meet یادداشت‌های سخنران Slides خود را مشاهده کنید: ارائه دهندگان اکنون می توانند یادداشت های سخنران خود را در حین ارائه ببینند و به آنها کمک می کند مهارت های ارائه و اعتماد به نفس خود را افزایش دهند.
  • مدیریت اسلایدها با یک مجری مشترک: با ارائه مشترک در اسلایدها، دو یا چند نفر می توانند اسلایدها را با هم مدیریت کنند – از جمله اسلایدهای پیشرفته و پخش ویدیو – برای ارائه روانتر. ارائه مشترک در ماه های آینده منتشر خواهد شد.
  • اضافه کردن شرح‌های بسته به ضبط‌های Meet: اکنون می‌توانید زیرنویس‌هایی را به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، پرتغالی (برزیل) و اسپانیایی به ضبط‌های Meet اضافه کنید، و زبان‌های بیشتری در اواخر امسال ارائه می‌شوند.

علاوه بر این ویژگی‌ها، مدیران با Education Plus اکنون می‌توانند تصاویر سفارشی را اضافه کنند که دانش‌آموزان و مربیان می‌توانند از آنها به عنوان پس‌زمینه Meet استفاده کنند.

و برای کمک به طبیعی‌تر کردن جلسات، «تشخیص ژست بلند کردن دست» مجهز به هوش مصنوعی برای همه کاربران Google Workspace for Education ارائه می‌شود. هنگامی که دست خود را به صورت فیزیکی بالا می برید، Meet به طور خودکار نماد Hand Raise را بالا می برد و شما را به شبکه اصلی منتقل می کند. Hand Raise Gesture Detection در ماه‌های آینده عرضه خواهد شد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور