The Rise In Pet Tech: ردیابی GPS ، مهارهای هوشمند و موارد دیگر

عکس پروفایل Supreet Hacker Noon

@789فوق العاده

من سوپریت یک حرفه ای مشتاق هستم. تخصص در توسعه وب ، و بازاریابی و تحقیقات.

امروزه ، فناوری روز به روز شخصی تر می شود و درست مثل انسان ، صنعت حیوانات خانگی نیز شاهد این تغییر است. در حالی که ما از پوشیدن دستگاه های هوشمند برای کنترل ضربان قلب یا تناسب اندام خود ، یا هر چیزی در زیر آفتاب لذت می بریم. به همین ترتیب ، صاحبان حیوانات خانگی بیشتر علاقه مند می شوند که فناوری را به حیوانات خانگی خود نزدیک کنند.

بازار Pet Tech در سال 2018 4.5 میلیارد دلار ارزش گذاری شده بود و انتظار می رفت تا سال 2025 شاهد رشد تقریباً 24 درصدی CAGR باشد. بازار جهانی فناوری حیوانات خانگی و صادرات سالانه افزایش می یابد. بازار هند فناوری پت قرار است در سال 2021 بیش از 25 درصد رشد کند و CAGR در سال های 2019 تا 2024 13.9 درصد باشد.

امروزه حیوانات خانگی تقریباً مانند یک کودک بخشی از خانواده در نظر گرفته می شوند و از این رو صاحبان هوشمندی در سرمایه گذاری در فناوری برای کمک به آنها در نگهداری از “بچه حیوان خانگی” خود از هر نظر هوشمندتر شده اند. چه برنامه های سگ گردی ، چه برنامه های رساندن غذای حیوانات اهلی خانگی و چه باندهای متناسب با سلامتی سگ ، والدین حیوانات خانگی آماده هستند تا همه کارها را انجام دهند تا حیوانات خانگی خود بهترین دستگاه را داشته باشند.

در حالی که ما از رونق فناوری در این فضا می دانیم ، روش های مختلفی که امروزه فناوری به صاحبان حیوانات خانگی کمک می کند چیست؟

ردیابی GPS

یقه های حیوانات خانگی هوشمند در سراسر جهان با صاحبان حیوانات خانگی رو به پیشرفت است. یقه …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>