Blobs بازگشته اند و با بتهوون همکاری می کنند

پس از یک تور جهانی و اجرای زنده در Google I/O سال گذشته، Blobs خوانندگی مورد علاقه همه برای تجربه‌ای کاملاً جدید بازگشته‌اند. این بار در جدیدترین بازی Google Arts & Culture، Blob Beats، موسیقی کلاسیکی را برای شما به ارمغان می‌آورند که قبلاً هرگز آن را نشنیده‌اید.

در این بازی مبتنی بر ریتم، بازیکنان کنترل Blobs را در دست می‌گیرند و به چالش کشیده می‌شوند تا آهنگ‌های نمادین را که به سبک آرکید ریمیکس شده‌اند، بازی کنند. نت های در حال سقوط را در زمان مناسب بزنید تا یک شاهکار کلاسیک را بازی کنید و تا حد امکان امتیاز کسب کنید تا امتیاز بالای خود را به حداکثر برسانید. در سطوح دشواری پیشرفت کنید، همانطور که از آماتور به حرفه‌ای تبدیل می‌شوید و لحظه‌ای در میان شاهکارهای خود وقت بگذارید تا حقایق جالبی درباره آهنگسازانی که آنها را خلق کرده‌اند یاد بگیرید.

امیدواریم از کشف و پخش آهنگ‌های نمادین از طریق این آزمایش‌ها لذت ببرید، که هر دو را می‌توانید در صفحه موضوعی Beethoven Everywhere ما در کنار مجموعه‌ای گسترده از داستان‌ها، موسیقی و هنر درباره آهنگساز و میراث او بیابید، به علاوه می‌توانید آهنگ‌ها را بشنوید. مجموعه سونات پیانو به طور کامل در YouTube Music.

موسیقی بیشتر در Google Arts & Culture

اکنون که به بتهوون نزدیکتر شده اید، چرا نمادهای موسیقی دیگری را در Google Arts & Culture مانند پادشاه رگی باب مارلی، نماد برزیلی ژیلبرتو گیل، پیانیست رمانتیک شوپن کشف نکنید یا از طریق فرهنگ با یویو ما آرامش را کشف نکنید. . می‌توانید از طریق آزمایش‌های موسیقایی بیشتر از Google Arts & Culture Lab مانند Paint with Music، Assisted Melody، و AR Synth – بخشی از پروژه Music, Makers and Machines ما، خلاقیت خود را با صدا ادامه دهید. یا به بازی با مجموعه بازی‌های فرهنگی ما در g.co/artgames یا در برگه Play (🎮) در برنامه Google Arts & Culture برای Android و iOS ادامه دهید.

مطالب پیشنهادی  تجلیل و حمایت از قهرمانان کسب و کارهای کوچک
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور