راهنمای کامل برای مبتدیان » رتبه ریاضی

آیا سعی می کنید بفهمید که چگونه مهم ترین مطالب وبلاگ خود را در بالای صفحه قرار دهید تا خوانندگان بتوانند ابتدا آنها را ببینند؟

پست های چسبنده به کمک شما می آیند!

یک پست چسبنده در بالای پست های شما سنجاق می شود. به عبارت ساده، با اضافه کردن پست های جدید به سایت خود، این پست ها به پایین منتقل نمی شوند.

پست های چسبناک مزایای زیادی دارند و به طور گسترده برای تبلیغ مهم ترین و آموزنده ترین پست های وب سایت شما استفاده می شوند.

حال سوال این است که چگونه می توان پست های چسبناک در وردپرس ایجاد کرد؟

این پست شما را با بهترین روش ها برای استفاده از پست های چسبنده در وب سایت وردپرس خود آشنا می کند تا بتوانید از مزایای این ویژگی قدرتمند بهره مند شوید.

اما قبل از شروع، اجازه دهید ابتدا بفهمیم که چرا و کجا باید از پست‌های چسبنده در وردپرس استفاده کنید.

1 چرا باید از پست های چسبناک در وردپرس استفاده کنید؟

شما این وزوز را شنیده اید و شاید حتی چند مورد از خودتان داشته باشید: محتوا پادشاه است. اما این برای وب سایت شما چه معنایی دارد؟

این بدان معناست که برای ایجاد حضور قوی و افزایش زمان بازدیدکنندگان در سایت خود، باید زمان و انرژی بیشتری را روی پست های وبلاگ، صفحات و سایر محتوای خود سرمایه گذاری کنید.

اگر هرگز از پست های چسبنده در وردپرس استفاده نکرده باشید، ممکن است عجیب به نظر برسد. اما در واقعیت، استفاده از پست‌های چسبنده در وردپرس راهی مفید برای هدایت ترافیک اضافی به سایت شما است، به خصوص اگر محتوای زیادی در وب سایت خود داشته باشید.

این به این دلیل است که به افراد امکان می دهد یک بلوک محتوا را به بالای صفحه وب سایت شما پین کنند تا همیشه قابل مشاهده باشد و افراد را برای مدت طولانی تری در وب سایت شما نگه دارد. این به این معنی است که می توانید ترافیک اضافی زیادی را از افرادی دریافت کنید که آماده ترک وب سایت شما بودند اما در ابتدای ورود به صفحه شما گیر کرده بودند.

مطالب پیشنهادی  بهترین روش‌های کمپین‌های حداکثر عملکرد تبلیغات گوگل

جدا از نمایش بهترین و مهم ترین پست های خود، می توانید اعلان های بزرگی برای چسبندگی وب سایت خود ایجاد کنید. به عنوان مثال، داشتن معاملات وابسته که به نفع شما و بازدیدکنندگان وب سایت شما باشد، رایج است. می‌توانید با ایجاد یک پست چسبنده، پستی ایجاد کنید که در آن قرارداد و آنچه بازدیدکنندگان شما می‌توانند از آن سود ببرند، ایجاد کنید.

2 نمونه هایی از پست هایی که می توانید چسبناک علامت گذاری کنید

2.1 پست های تبلیغاتی یا هدیه

اگر سایت شما میزبان یک هدایای یک هفته ای است و هر روز یک پست می نویسید، پست هدیه شما پس از 4/5 روز پخش زنده کاملاً نامرئی می شود زیرا جدیدترین پست های شما آن را در سطوح مختلف پایین می آورد.

این احتمال وجود دارد که مشارکت شما کاهش یابد زیرا یافتن آن آسان نخواهد بود. چسباندن این پست یک راه حل سریع است.

برای تضمین اینکه پست تبلیغاتی شما بیشترین دیده شدن را دارد و پیشنهاد فعال است، می‌توانید هنگام ایجاد کمپین‌های فروش تبلیغاتی، آن را چسبناک کنید.

2.2 اخبار مهم، اطلاعیه یا به روز رسانی پست ها

پستی را در بالای وبلاگ خود قرار دهید و بازدیدکنندگان مطمئناً متوجه خواهند شد که آیا به روز رسانی های مهمی را برای محصولات خود راه اندازی می کنید یا شرایط استفاده خود را تغییر می دهید.

این همچنین در مورد پست هایی با اعلان های عمومی صدق می کند.

2.3 پست های محتوای ستون

محتوای ستون یک وبلاگ مرتبط ترین و به اشتراک گذاشته شده ترین محتوای هر وبلاگ است.

اما با انتشار پست های جدیدتر، محتوای این ستون تا حدودی درگیر می شود.

مطمئناً، می‌توانید صفحه‌ای ایجاد کنید که برخی از بهترین پست‌های شما را جمع‌آوری کند، اما راهی برای اطمینان از اینکه خوانندگان این صفحه را مرور می‌کنند و پست‌هایی را برای خواندن انتخاب می‌کنند وجود ندارد.

پست‌های چسبنده در وردپرس راهی مفید برای انجام این کار در اختیار شما قرار می‌دهند. محتوای ستون شما به این ترتیب می تواند همیشه سبز بماند.

مطالب پیشنهادی  توییتر 9 ماه پس از راه اندازی ناوگان پایان می یابد

3 چگونه در وردپرس پست های چسبناک ایجاد کنیم؟

ویژگی پست چسبنده یک بخش استاندارد وردپرس است، اگرچه در کنار هم قرار دارد. وردپرس دارای یک ویژگی داخلی برای چسباندن هر پست به صفحه اول است.

برای ایجاد پست های چسبنده در وردپرس، پستی را که می خواهید چسبناک باشد ویرایش کنید یا یک پست جدید ایجاد کنید.

در صفحه پس از ویرایش، خود را خواهید دید پست تنظیمات به سمت نوار کناری سمت راست. کلیک کنید روی وضعیت و قابلیت مشاهده بخش همانطور که در زیر نشان داده شده است.

ایجاد پست های چسبنده در وردپرس

اکنون یک گزینه چک باکس برای مشاهده خواهید کرد به بالای وبلاگ بچسبید. برای چسباندن پست، کادر را علامت بزنید. هنگامی که کادر را علامت زدید، می توانید به روز رسانی یا انتشار پست شما

پست چسبنده

خودشه! تا زمانی که چک را حذف نکنید، پست شما به صفحه اول وبلاگ شما خواهد ماند.

پست چسبنده

آسان پیزی، درست است؟ اما اگر بخواهید یک پست قدیمی را به عنوان یک پست چسبنده در وب سایت خود ایجاد کنید، چه؟ بیایید در بخش بعدی بدانیم.

3.1 یک پست قدیمی را چسبناک کنید

می توانید پست های قدیمی خود را با ویرایش سریع ویژگی.

حرکت به پست ها > همه پست ها صفحه را از داشبورد وردپرس خود و عنوان پست خاص را جستجو کنید. در مرحله بعد، بر روی ویرایش سریع گزینه زیر آن

پست های قدیمی تر را به عنوان پست چسبناک بسازید

پس از آن، گزینه های ویرایش سریع، از جمله یک چک باکس چسبنده در سمت راست را مشاهده خواهید کرد. شما باید کادر را علامت بزنید و روی آن کلیک کنید به روز رسانی همانطور که در زیر نشان داده شده است.

پست چسبنده با استفاده از ویژگی ویرایش سریع

اکنون پست شما در بالای وبلاگ به عنوان یک پست چسبنده نشان داده می شود.

پست قدیمی چسبنده است

3.2 پلاگین های جایگزین

به یاد داشته باشید که درمان چسبنده فقط برای پست ها رزرو نمی شود. می توانید از آن در وب سایت خود برای انجمن ها، منوها و نوارهای فرعی استفاده کنید.

آیا تا به حال برای شما پیش آمده است که صفحه ای را به پایین اسکرول کرده باشید و منو یا نوار کناری صفحه شما را دنبال کند؟ اگر چنین است، قبلاً یک منوی چسبنده و نوار کناری چسبنده را دیده اید.

مطالب پیشنهادی  گوگل آزمایش نمونه های اولیه AR را در دنیای واقعی آغاز خواهد کرد

البته برای رسیدن به این هدف به یک افزونه متفاوت نیاز خواهید داشت. ما چند افزونه را فهرست کرده‌ایم که می‌توانند به شما در ارسال پست‌های چسبنده کمک کنند.

Sticky Menu (یا هر چیزی!) در اسکرول یک افزونه چسبنده جامع تر است که بر روی آیتم های منو تمرکز دارد. این یک راه عالی برای همیشه نگه داشتن منو روی صفحه بازدیدکننده است. این باعث صرفه جویی در وقت با ارزش آنها می شود اگر مجبور نباشند یک صفحه را برای رفتن به منو پشتیبان ببرند.

برای نصب افزونه به آدرس زیر بروید افزونه ها > افزودن جدید بخش داشبورد وردپرس شما افزونه Sticky Menu & Sticky Header را جستجو کنید و آن را نصب و فعال کنید. استفاده از این افزونه بدون دردسر است و همه این کارها در بخش ابزارک های وردپرس انجام می شود.

منوی چسبنده و سربرگ چسبنده

با افزونه رایگان Simple Sticky Header on Scroll، می توانید به راحتی یک هدر چسبنده به هر قالب وردپرس اضافه کنید. این افزونه گزینه‌های ساده‌ای برای لوگو، رنگ‌ها، «دکمه پست بعدی»، کشویی و موارد دیگر ارائه می‌دهد.

به همین ترتیب می توانید افزونه را از داشبورد وردپرس خود نصب و فعال کنید.

هدر چسبنده ساده در اسکرول

4 نتیجه

پست‌های چسبنده، مرتبط‌ترین اطلاعات شما را در بالای صفحه قرار می‌دهند که چندین مزیت دارد. این کمک می‌کند تا وب‌سایت شما برای بازدیدکنندگان جدید منظم‌تر به نظر برسد و به‌ویژه زمانی مفید است که دائماً پست‌های جدیدی اضافه می‌کنید که پست‌های مهم را مدفون می‌کنند.

در این راهنمای قطعی، ما تمام راه‌های ممکن برای افزودن پست‌های چسبنده به وب‌سایت وردپرس را نشان داده‌ایم. و همچنین در مورد اهمیت پست‌های چسبنده و زمانی که باید از آنها استفاده کنید صحبت کرد.

بنابراین، چه نوع پست هایی را در وب سایت خود به عنوان چسبناک علامت گذاری می کنید؟ چگونه از آنها در وب سایت خود استفاده می کنید؟ به ما اطلاع دهید توییت کردن @rankmathseo.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور