Stadia بیشترین بازی های جدید را در یک هفته تا کنون در سال 2022 معرفی می کند

Google Stadia این هفته چند مورد را ارائه کرد معنی دار نشانه هایی از زندگی، از جمله گسترش به مکزیک، افزایش گسترده تعداد دموهای رایگان بازی های ارائه شده بر روی این پلتفرم، و مجموعه حرفه ای قوی ماه جولای که بیشترین بازی های جدید را در یک هفته ارائه کرد که تا به حال امسال دیده ایم.

Stadia Changelog یک مجموعه هفتگی است 9to5Google جایی که برخی از اخبار Stadia را جمع آوری می کنیم که در غیر این صورت نمی توانیم در مورد آنها صحبت کنیم. این شامل خلاصه‌ای از بازی‌های جدیدی است که در طول هفته در Stadia منتشر شده‌اند، که بازی‌ها به‌روزرسانی‌ها و وصله‌ها را مشاهده می‌کنند، بازی‌های جدیدی که برای پلتفرم تایید شده یا حدس می‌زنند، و موارد دیگر. هر جمعه برگرد، و فراموش نکنید پهنای باند را بررسی کنید، نگاه هفتگی ما به بقیه دنیای بازی های ابری، از جمله GeForce Now، Luna و موارد دیگر.

بازی های جدید در Stadia

اگر ستون Changelog Stadia ما را هر هفته می‌خوانده‌اید، احتمالاً به یاد خواهید آورد که Stadia تا کنون در سال جاری تنها یک تا دو بازی جدید در هفته اضافه کرده است. اکثر هفته ها اصلا

اما این هفته، گوگل در واقع تعداد قابل توجهی از بازی ها را در Stadia حذف کرد. هفت بازی جدید در این هفته وارد شدند، با عنوان پنج شب در فردی: نقض امنیتی. این رکورد قبلی چهار بازی جدید در یک هفته را که در اوایل ماه مارس و اوایل ژوئن شاهد بودیم، شکست.

گوگل در سال جاری تاکنون 37 بازی جدید به Stadia اضافه کرده است. در سال 2021، گوگل 107 عنوان جدید را به کتابخانه Stadia تحویل داد و این شرکت حداقل 100 بازی جدید را در طول سال 2022 وعده داد که با این نرخ فعلی، هفته‌های بیشتر به این پلتفرم کمک می‌کند.

قابل توجه است که گوگل وعده 100 بازی جدید را در جدیدترین به‌روزرسانی‌های انجمن و پست‌های وبلاگ خود اضافه نکرده است و آخرین ذکر آن در ماه مارس بوده است.

Outriders نیز آن را راه اندازی کرد نسخه Worldslayer بسته نرم افزاری این هفته در Stadia با قیمت 59.99 دلار و یک نسخه آزمایشی رایگان 45 دقیقه ای در دسترس است. بازی پایه Outriders هنوز به صورت رایگان با Stadia Pro در دسترس است.

بازی ها به استادیا می آیند

گوگل رسما تایید کرد که این هفته یک بازی جدید برای Stadia در Figment 2: Creed Valley عرضه خواهد شد. تاریخ انتشار مشخصی برای این بازی وجود ندارد، اما به زودی عرضه می شود.

آتاری همچنین اعلام کرد که امسال پنج بازی جدید را با انتشار این هفته بازی Centipede: Recharged به Stadia خواهد آورد. بقیه موارد اضافه شده جدید عبارتند از:

  • بیوه سیاه: شارژ شد – تابستان 2022
  • سیارک ها: شارژ شده – پاییز 2022
  • ترکیب کنید – پاییز 2022
  • شکست: شارژ مجدد – اواخر سال 2022

هیچ بازی جدیدی در رتبه بندی این هفته مشاهده نشد.

به روز رسانی ها

Google Stadia به مکزیک می آید

در چیزی که ما آن را نشانه ای معنادار از زندگی برای این پلتفرم نامیدیم، گوگل این هفته اعلام کرد که Stadia اواخر سال 2022 به مکزیک می رود. این خبر اولین توسعه منطقه ای است که گوگل با Stadia طی تقریبا دو سال گذشته انجام داده است.

و در حالی که مهم است که به یاد داشته باشید که Stadia همچنان با بسیاری از مشکلات دیگر همانطور که در پوشش خود بیان کردیم، بی‌تردید خبر خوبی برای این پلتفرم است.

PUBG یک نقشه جدید دیگر دریافت می کند

PUBG این هفته نقشه جدیدی به نام «دستون» را معرفی کرد. نقشه یک شهر متروکه است و عناصر گیم پلی جدیدی را اضافه می کند، از جمله توانایی افزایش سریع یک آسمان خراش.

Deston نقشه 8×8 آتی PUBG است که در یک کلانشهر متروکه که توسط طوفان و سیل ویران شده است. Deston دارای محتویات و آیتم‌هایی است که قبلاً دیده نشده بود، و همچنین مکانیک‌های گیم‌پلی انحصاری، از جمله ابزارهایی برای صعود سریع به بالای برج آسمان‌خراش که بر نقشه مسلط است.

این‌ها بازی‌های Stadia Pro در ماه جولای هستند

اعضای Stadia Pro می توانند شش بازی را به عنوان بخشی از ترکیب این ماه ادعا کنند. لیست کامل شامل Centipede: Recharged، Five Nights at Freddy’s: Security Breach، They Who Remain، Worms WMD، Roguebook و Fast and Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R است.

هفت بازی Stadia Pro را در این ماه ترک کرده اند، از جمله: DreamWorks Dragons: Dawn of New Riders، Hello Engineer، The Darkside Detective، The Darkside Detective: A Fumble in the Dark، and Unto The End، Darksiders III، Shantae: Risky’s Revenge – کارگردان. قطع كردن.

به روز رسانی Assassin’s Creed Valhalla 1.5.3

Assassin’s Creed Valhalla این هفته به روز رسانی 1.5.3 خود را دریافت کرد که “Bifrost Bundle” را به بازی اضافه می کند.

سپر درخشان و تبر رنگین کمانی از همان کریستالی که برای ساختن بیفروست، پل رنگین کمان آسگارد استفاده شد، تراشیده شدند. از تاریخ 28 ژوئن تا 26 جولای به صورت رایگان در فروشگاه Animus موجود است.

شما می توانید تغییرات کامل را در اینجا مشاهده کنید.

Marvel’s Avengers جین فاستر را اضافه می کند

اسکوئر انیکس این هفته جدیدترین شخصیت جدید خود را در انتقام جویان مارول منتشر کرد و «ثور توانا» جین فاستر را درست قبل از انتشار Thor: Love and Thunder وارد بازی کرد که این شخصیت را به اکشن زنده می برد.

پچ نسخه 2.5 سنگین است… یا شاید بتوان گفت، توانا؟ به روز رسانی امروز جین فاستر، ثور توانا را به ارمغان می آورد انتقام جویان مارول، همراه با چندین اصلاح و بهبود.

شما می توانید تغییرات کامل به روز رسانی را در اینجا مشاهده کنید.

جمجمه و استخوان های یوبی سافت تاریخ انتشار احتمالی دارد

به نظر می‌رسد که بازی آینده «جمجمه و استخوان‌ها» بالاخره تاریخ عرضه‌ای از سوی یوبی‌سافت دارد. بود توییت کرد که این بازی در تاریخ 8 نوامبر 2022 منتشر خواهد شد. یوبی سافت هنوز به طور رسمی تایید نکرده است که آیا این بازی در Stadia منتشر خواهد شد یا خیر، اما اخیراً در تابلوی رتبه بندی مشاهده شد.

فروش عمده در Cities: Skylines

اگر برای انتخاب بهترین Cities: Skylines احساس خارش کرده اید، می توانید در این هفته یک معامله برای بازی به دست آورید. این بازی برای همه بازیکنان در فروشگاه Stadia این هفته فقط به 9.99 دلار تخفیف داده شده است و اکثر بسته های الحاقی تا 50 درصد تخفیف دارند. فروش تا 13 جولای ادامه دارد.

Super Animal Royale فصل 4

فصل چهارم Super Animal Royale از راه رسید و «Super Lizard» و چندین آپدیت دیگر را به عنوان بازی رایگان اضافه کرد.

اخبار بیشتر Stadia:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: