GAAD 2024: به روز رسانی های جدید دسترسی به هوش مصنوعی

طرح های جدید برای Project Relate و Sound Notifications

ما متعهد به همکاری مستمر با جامعه معلولان هستیم تا ویژگی‌های دسترسی خود را بهبود ببخشیم، از جمله به‌روزرسانی‌های مبتنی بر بازخورد کاربر.

  • نحوه آموزش Project Relate را سفارشی کنید. در سال 2022، Project Relate را راه‌اندازی کردیم، یک برنامه اندروید برای افرادی با گفتار غیر استاندارد، که به شما امکان می‌دهد یک مدل تشخیص گفتار شخصی‌سازی شده برای برقراری ارتباط و درک بهتر ایجاد کنید. کارت‌های سفارشی به شما امکان می‌دهند عباراتی را که به مدل آموزش می‌دهید سفارشی کنید تا کلماتی را که برای شما مهم هستند درک کند. اکنون، راه جدیدی برای انتخاب متن و وارد کردن عبارات از برنامه های دیگر به عنوان کارت سفارشی، مانند یادداشتی در Google Doc وجود دارد.
  • طراحی جدید برای اعلان‌های صدا با بازخورد شما. «اعلان‌های صدا» به شما هشدار می‌دهد که صداهای خانگی به صدا در می‌آید – مانند زنگ در یا زنگ دود – با اعلان‌های فشاری، فلاش‌هایی از نور دوربین یا لرزش‌های تلفنتان. ما اعلان‌های صدا را بر اساس بازخورد کاربر، بهبود فرآیند ورود، مرور رویداد صوتی، و آسان‌تر کردن ذخیره صداهای سفارشی برای لوازم خانگی، دوباره طراحی کرده‌ایم.