پهنای باند: آمازون لونا بازی های جولای را فاش می کند

بالاخره اتفاق می افتد! بازی‌های ابری در حال تبدیل شدن به جریان اصلی هستند و حتی به کاربران بیشتری ارائه می‌شوند – به خصوص کسانی که از تلویزیون سامسونگ استفاده می‌کنند. این هفته، Samsung TV Gaming Hub با هر دو برنامه Xbox و GeForce Now راه اندازی شد. علاوه بر این، آمازون لونا از خط تولید ماه جولای، از جمله عناوین بسیار هیجان انگیز، رونمایی می کند.

آمازون لونا از بازی های ماه جولای رونمایی کرد

آمازون لونا ممکن است یکی از جدیدترین بازیکنان این بازی باشد که تنها تعداد کمی بازی در کانال های متعدد آن موجود است. همین ماه، لونا چندین بازی از جمله برای کانال پرایم منتشر کرد Far Cry 4 و حرکت کردن. در مجموع، لونا تا الان کارش را خوب انجام می دهد.

برای ماه جولای، آمازون لونا بازی هایی را برای هر یک از چهار کانال خود منتشر می کند. اول، کانال Luna+ عنوان بسیار هیجان انگیزی خواهد داشت، به خصوص برای ما که با ماشین های Hot Wheels بزرگ شده ایم. چرخ داغ رها شد یک بازی مسابقه‌ای مدرن است که در دنیای Hot Wheels اتفاق می‌افتد. چه چیزی را دوست ندارد در مورد آن؟

در مورد کانال Retro، یک جفت بازی به این دسته کلاسیک می آیند. کرم خاکی جیم و کرم خاکی جیم 2 برای احیایی که می توانید در آمازون لونا بازی کنید، کشف خواهد شد. کانال خانواده خواهد آورد Worms Crazy Golf، که برای هر سنی سرگرم کننده تر است.

کانال Prime طبق معمول چند بازی دریافت می کند. این لیست است:

  • مگا من 11
  • بیش از حد پخته شده! 2
  • SakteBIRD
  • مجموعه سالگرد Castlevania

هنوز تاریخ انتشار مشخص نشده است، چیزی که آمازون لونا تمایل دارد ماهانه انجام دهد. ما انتظار داریم تا یک هفته آینده اطلاعات بیشتری از آمازون لونا در مورد این نسخه های جولای دریافت کنیم.

Samsung Gaming Hub با Xbox و GeForce Now راه اندازی شد

یک خبر هیجان‌انگیز این هفته، راه‌اندازی رسمی هاب گیمینگ سامسونگ بر روی تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ است. این مرکز تمرکز بسیار زیادی روی بازی‌های ابری دارد، زیرا شامل دو سرویس پخش اصلی بازی است: Xbox Cloud Gaming و GeForce Now. علاوه بر این، Stadia حتی در لیست برنامه ها نیز جایگاهی دارد.

طبق گفته GeForce Now، هاب بازی تلویزیون سامسونگ در ایالات متحده، بریتانیا، برزیل، کانادا، فرانسه، ایتالیا، آلمان و اسپانیا در دسترس است. با این حال، Xbox در دسترس بودن در 27 کشور برای تلویزیون های سامسونگ را تبلیغ می کند. این به این دلیل است که حتی اگر دسترسی به هاب بازی سامسونگ را ندارید، همچنان می توانید برنامه Xbox را دانلود کنید و بازی های مورد علاقه خود را از آنجا پخش کنید.

GeForce Now «حالت کم تأخیر» را به بازی‌های جدید SHIELD اضافه می‌کند

امتیاز جدیدی که به NVIDIA SHIELD در به‌روزرسانی 9.1 می‌آید، تغییر خودکار به حالت تأخیر کم برای عملکرد بهتر در طول جلسات بازی است. اگر بازی را بارگیری می‌کنید، این تنظیمات برای دریافت بازخورد بهتر کنترلر و عملکرد بهتر بازی روشن می‌شوند. هنگامی که جلسه شما تمام شد و به تماشای تلویزیون بازگشتید، SHIELD خود به خود برمی گردد.

علاوه بر این، GeForce Now چند عنوان جدید در این هفته اضافه کرده است:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: