Gemini برای آموزش به Workspace می آید

در Google for Education، ما معتقدیم هوش مصنوعی این پتانسیل را دارد که به دانش‌آموزان، مربیان و جوامع آموزشی در صرفه‌جویی در زمان، ایجاد تجربیات یادگیری جذاب، الهام بخشیدن به خلاقیت و یادگیری با اطمینان کمک کند.

امروز، با همکاری کارشناسان و موسسات آموزشی طراحی شده است، Gemini for Google Workspace را با دو افزونه جدید پولی به کاربران آموزش 18 سال و بالاتر ارائه می‌کنیم و روشی جدید و قدرتمند برای کار، آموزش و یادگیری با هوش مصنوعی مولد معرفی می‌کنیم. ما همچنین قابلیت‌های جدیدی را به تجربه مکالمه پیشگام Gemini خود اضافه می‌کنیم تا به همه کمک کنیم تا با اطمینان یاد بگیرند. و به زودی، ما حفاظت اطلاعات اضافی را برای کاربران Gemini 18 سال و بالاتر که وارد حساب‌های مدرسه Workspace for Education خود شده‌اند، رایگان معرفی خواهیم کرد.

آوردن Gemini for Google Workspace به موسسات آموزشی بیشتر

Gemini برای Google Workspace دسترسی به توانمندترین مدل‌های هوش مصنوعی مولد ما را که امروزه به طور گسترده در برنامه‌های مورد علاقه‌تان مانند Docs، Gmail، Slides و غیره در دسترس هستند، فراهم می‌کند. از 23 مه، مؤسسات آموزشی می‌توانند با خرید یکی از برافزاهای زیر، Gemini for Google Workspace را به نسخه Workspace for Education موجود خود برای کاربران 18 سال و بالاتر اضافه کنند:

  • آموزش و پرورش جوزا پیشنهادی با قیمت پایین تر برای کمک به مؤسسات آموزشی برای شروع کار با هوش مصنوعی مولد در Workspace، با محدودیت استفاده ماهانه. از طریق کنسول Admin، ادمین ها می توانند در مورد اینکه چگونه افراد در دامنه آنها به سمت محدودیت های استفاده خود گرایش دارند، اطلاعات بیشتری کسب کنند.
  • جمینی آموزش حق بیمه شامل همه چیز در Gemini Education، به‌علاوه ویژگی‌های پیشرفته اضافی مانند یادداشت‌برداری و خلاصه‌نویسی با هوش مصنوعی در Meet، پیشگیری از از دست دادن داده‌های تقویت‌شده با هوش مصنوعی و موارد دیگر به‌زودی است. این افزونه دسترسی کامل و استفاده از ابزارهای مولد هوش مصنوعی را در Workspace فراهم می کند.

در آزمایش اولیه، از مربیان شنیدیم که دوست داشتند Gemini را در ابزارهای Workspace که هر روز استفاده می‌کنند ادغام کنند. به عنوان مثال، آنها از Gemini برای موارد زیر استفاده کردند:

  • از یک صفحه خالی به یک الگوی طرح درس، پیشنهاد کمک مالی یا شرح شغل در Docs بروید
  • یک رشته ایمیل طولانی را با نکات کلیدی و مراحل بعدی در Gmail خلاصه کنید
  • یک دستور کار برای جلسه توسعه حرفه ای آینده در Sheets ایجاد کنید
  • با ایجاد یک تصویر اصلی در اسلایدها، ارائه را زنده کنید یا موضوعی را در کلاس به تصویر بکشید

ما همچنین در حال اجرای آزمایشی Gemini در کلاس درس با ویژگی‌های جدید برنامه‌ریزی درسی هستیم که توسط LearnLM، خانواده جدید مدل‌های ما که برای یادگیری به‌خوبی تنظیم شده‌اند، بر اساس Gemini و مبتنی بر تحقیقات آموزشی، اطلاع‌رسانی شده‌اند.

Gemini for Google Workspace همچنین دسترسی به گپ با Gemini را به صورت ایمن و ایمن در gemini.google.com با حفاظت از داده های درجه سازمانی و توانمندترین مدل های هوش مصنوعی مولد Google که امروزه به طور گسترده در دسترس هستند، فراهم می کند. Gemini می تواند به شما کمک کند تا کارهای وقت گیر، از انجام تحقیقات در مورد بهترین شیوه های امنیت فناوری اطلاعات گرفته تا ایجاد یک طرح توسعه دانش آموختگان را سرعت بخشید. این می تواند شریک فکری مشترک شما باشد که به شما کمک می کند ایده های تازه ای داشته باشید و یادگیری را برای دانش آموزان خود شخصی تر کنید، مانند سطح بندی مجدد محتوا یا ایجاد تمرین ها یا تکالیف کلاس بر اساس علایق آنها.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور