معاملات روز برنامه اندروید: Agent A، Hidden Folks، This War of Mine، Galaxy Trader، و موارد دیگر

اکنون زمان آن فرا رسیده است که به آخر هفته چهارم ژوئیه با همه معاملات امروزی اپلیکیشن اندروید بروید. فقط مطمئن شوید که قیمت مناسب جمعه سیاه را هم اکنون در Galaxy Z Flip 3 تاشو سامسونگ و این بسته 256 گیگابایتی OnePlus 10 Pro منتشر کرده اید. مجموعه معاملات امروزی برنامه Google Play دارای عناوینی مانند Agent A: A puzzle in mask، Hidden Folks، This War of Mine، Galaxy Trader، DISTRAINT 2 و حتی بیشتر است. برای یک نگاه کامل به همه بهترین معاملات امروزی بازی ها و برنامه های اندرویدی، ضربه بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

در کنار معاملات در حال انجام گلکسی زد فلیپ 3 تاشو سامسونگ با قیمتی مناسب جمعه سیاه و پایین‌ترین قیمت‌ها در گوگل پیکسل 6 پرو، ما همچنین با OnePlus 10 Pro 256 گیگابایتی که اخیراً عرضه شده است همراه با تعدادی از آن‌ها به آخر هفته چهارم جولای می‌رویم. رایگان OnePlus Buds Pro از 919 دلار. این پیشنهادها به آخرین شارژرهای دیواری 35 واتی، 45 واتی و 65 واتی GaN III USB-C اسپیگن و همچنین کارت microSD 128 گیگابایتی EVO Plus سامسونگ و تلویزیون اندرویدی 55 اینچی U8G 4K با فرکانس 120 هرتز Hisense می‌پیوندند. فقط مطمئن شوید که مجموعه لوازم جانبی گوشی هوشمند ما را نیز بررسی کنید.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد عامل A:

آیا مهارت های مامور مخفی شما به درستی انجام می شود؟ همانطور که نقش مامور A را در این ماجراجویی نقطه و کلیک مستقل برنده جایزه می‌بینید و مملو از ابزارهای یکپارچهسازی با سیستمعامل مربوط به اینده، اشیاء پنهان، ابزارها و پازل‌های مبتنی بر منطق هوشمندانه است، بیابید. اما هشدار داده شود… روبی لا روژ جاسوسی نیست که بتوان آن را ساده گرفت! هزارتویی از معماهای گیج کننده را در این بازی دمدمی گربه و موش کاوش کنید که شما را وادار می کند فکر کنید که آیا شما گربه هستید یا موش!


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!