چهار راه جدید که ما با جامعه معلولین همکاری می کنیم

سفیران در مورد ویژگی‌های دسترس‌پذیری Pixel، از جمله قاب هدایت‌شده، TalkBack، و ذره‌بین آموزش دیده‌اند و همچنین در یک جلسه طراحی مشترک با تیم Pixel ما شرکت کرده‌اند. در طول این مشارکت، آنها به عنوان آزمایشگر معتمد ویژگی‌های ما، بازخورد و بینش‌هایی را ارائه می‌کنند که بر اساس تجربیات شخصی آنها در استفاده از دستگاه‌ها شکل گرفته است. به عنوان شریک رسمی جهانی فناوری USABA، ما مشتاقانه منتظر کار با این ورزشکاران در طول یک سال مهم در سفر حرفه ای آنها هستیم و به همکاری با آنها در راه هایی برای بهبود محصولاتمان برای ورزشکاران و افراد دارای معلولیت ادامه می دهیم.

یک مرکز جدید کشف دسترسی گوگل در زوریخ افتتاح شد

سال گذشته، ما اولین مرکز کشف دسترس‌پذیری Google خود را در لندن افتتاح کردیم تا به عنوان یک فضای اجتماعی و نقطه تماس برای ایجاد فناوری در دسترس‌تر عمل کند. از آن زمان، ما برای افتتاح یک مرکز دوم در دوبلین گسترش یافته ایم، و ما هیجان زده هستیم که مرکز سوم را در زوریخ اعلام کنیم. هدف ما برای این فضا این است که به مکانی تبدیل شود که مردم بتوانند در مورد آخرین محصولات دسترسی ما بیشتر بیاموزند و تیم‌های ما بتوانند با جامعه معلولان همکاری نزدیک‌تری داشته باشند.

گسترش دسترسی به آموزش CS برای دانش آموزان دارای معلولیت

دانش آموزان در همه جا باید دسترسی عادلانه ای به آموزش علوم کامپیوتر داشته باشند. امروز، ما یک صندوق 5 میلیون دلاری را برای حمایت از سازمان‌های غیرانتفاعی راه‌اندازی می‌کنیم که آموزش کدنویسی و علوم کامپیوتر را برای دانش‌آموزان دارای معلولیت در دسترس‌تر می‌کنند. این سرمایه‌گذاری به سازمان‌هایی که از کتابخانه منبع باز Blockly Google برای توسعه و پیاده‌سازی ابزارها و برنامه‌های درسی فراگیر استفاده می‌کنند، کمک مالی می‌کند. این ابتکار با هدف توانمندسازی توسعه‌دهندگان در سازمان‌های فن‌آوری آموزشی از طریق کمک به آنها در ایجاد تجربیات یادگیری فراگیر است. این مؤسسات غیرانتفاعی با کمک به تطبیق تجربیات برای دانش‌آموزان با سبک‌ها و توانایی‌های یادگیری متنوع، می‌توانند از کار مهمی حمایت کنند تا اطمینان حاصل شود که همه دانش‌آموزان می‌توانند به طور کامل در دنیای دیجیتال شرکت کنند و مهارت‌های محاسباتی اساسی کسب کنند.

ویژگی‌های دسترس‌پذیری Blockly شامل یک پلاگین ناوبری صفحه‌کلید برای پشتیبانی از کاربران دارای معلولیت بینایی، حرکتی یا سایر ناتوانی‌هایی است که نمی‌توانند از ماوس استفاده کنند، و همچنین چهار پلاگین موضوعی که به انواع رایج اختلالات بینایی از جمله کوررنگی و کم‌بینایی کمک می‌کند. در حالی که ما به سرمایه گذاری در این زمینه برای Blockly ادامه می دهیم، همچنین از نزدیک با وزارت آموزش در مریلند همکاری می کنیم، که رهبری آن در سیاست های آموزشی قابل دسترس به عنوان الهام بخش این صندوق و سازمان های غیرانتفاعی در این فضا بوده است تا بتوانیم ایجاد کنیم. آینده ای که در آن هر یادگیرنده می تواند در عصر دیجیتال پیشرفت کند. در وب سایت ما ثبت نام کنید تا در مورد صندوق به روز بمانید و در صورت در دسترس بودن برنامه ها اعلان دریافت کنید.