پشتیبانی SquareSpace AVIF | avif.io ✨

SquareSpace چیست؟

یک سازنده وب سایت مانند Squarespace برای کمک به افراد و سازمان ها در ایجاد وب سایت های عالی طراحی شده است. Squarespace به هیچ مهارت کدنویسی از طرف شما نیاز ندارد. ما می‌توانیم یک وب‌سایت خیره‌کننده با ویژگی‌هایی مانند ابزارهای پرداخت داخلی تجارت الکترونیک، نام دامنه سفارشی و حفاظت از گواهی SSL برای شما بسازیم.

Squarespace در سال 2003 در مریلند در ایالات متحده تاسیس شد. در ابتدا، این چیزی بیش از یک سرویس میزبانی وبلاگ نبود، اما به چیزی بسیار اساسی تر تبدیل شد. درآمد تا پایان سال 2006 به 1 میلیون دلار رسید. Squarespace یک راه حل برای ساخت وب سایت است که هر کسی می تواند از آن استفاده کند. با این حال، تمرکز اصلی آن بر روی طراحان، هنرمندان، عکاسان و دیگر متخصصان خلاق است.

با ما یک حساب کاربری ایجاد کنید، یک قالب برای وب سایت خود انتخاب کنید و می توانید مطابق با نیاز خود ویرایش آن را شروع کنید. گزینه های طراحی زیبای موجود از طریق Squarespace آن را به یکی از محبوب ترین گزینه ها در بازار تجارت الکترونیک و فروش آنلاین تبدیل کرده است.

پشتیبانی SquareSpace AVIF

تا به امروز، SquareSpace از AVIF یا WebP پشتیبانی نمی کند. با وجود بحث عمومی، هیچ برنامه رسمی برای افزودن پشتیبانی وجود ندارد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  AVIF در مقابل GIF: نبرد برای فرمت تصویر متحرک