Spotify برای اندروید هنگام بارگیری برای برخی از کاربران گیر کرده است

اگر برنامه Spotify در اندروید شما خراب شده و در هنگام راه اندازی بارگیری نمی شود، ممکن است تنها نباشید، زیرا Spotify در حال بررسی این مشکل است.

Spotify در یک موضوع در انجمن های انجمن خود در این هفته مشکلی را تأیید کرد که مانع از بارگیری کامل برنامه اندروید می شود و بدون بارگذاری بقیه برنامه، آن را روی صفحه نمایش پخش می کند.

برای کسانی که آسیب دیده اند، لوگوی Spotify روی صفحه گیر می کند و کاربران نمی توانند پخش موسیقی/پادکست خود را شروع کنند، در حالی که از هر گونه توانایی برای نگاه کردن به کتابخانه جلوگیری می کنند. یکی از کاربران اظهار داشت که این مشکل زمانی رخ داد که سعی کردند از حافظه کارت SD استفاده کنند و این مشکل حتی با حذف نصب برنامه ادامه داشت. کاربر دیگری در Reddit پس از خروج از سیستم متوجه این مشکل شد پیونیکا وب برجسته شده است.

Spotify می گوید که در حال بررسی این مشکل است، حتی اگر این کار را انجام نمی دهد به نظر می رسد بر اساس تعداد گزارش های کاربر که تاکنون عمومی شده است، گسترده باشد.

گزارش‌هایی از کاربران اندروید دریافت می‌کنیم که می‌گویند هنگام راه‌اندازی، برنامه روی لوگوی Spotify گیر می‌کند و از بارگذاری بیشتر خودداری می‌کند. این در حال بررسی است.

مشخص نیست که این مشکل تا چه حد گسترده است یا چه نسخه‌هایی از برنامه را تحت تأثیر قرار می‌دهد. Spotify از کاربرانی که مشکل را مشاهده می کنند می خواهد مدل دستگاه و نسخه اندروید و همچنین شماره نسخه Spotify را ترک کنند تا بتوانند گزارش ها را بررسی کنند.

مطالب پیشنهادی  گوگل بهترین معاملات خرید را در نتایج جستجو از طریقMattGSternal

اطلاعات بیشتر در Spotify:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور