تبلیغات وحشی Google Play Points برای نهنگ‌های بازی موبایل است

بر کسی پوشیده نیست که بازی‌های گوشی‌های هوشمند با خرید درون‌برنامه (IAP) یک عامل درآمدزا برای توسعه‌دهندگان و فروشگاه‌های اپلیکیشن هستند. یک تبلیغ Google Play Points امروز نهنگ‌های بازی‌های موبایل را کمی بیش از حد برجسته می‌کند.

وقتی در برنامه جوایز شرکت می‌کنید، هر خریدی که با صورت‌حساب Google Play انجام می‌دهید، امتیازهای Play را برای شما به ارمغان می‌آورد که می‌توان آن‌ها را برای تبلیغات درون‌برنامه یا اعتبار Play پس‌خرید کرد. گوگل همچنین اخیراً قابلیت خرید مستقیم با Play Points را معرفی کرده است. در اکثر کشورها، چهار سطح وجود دارد – کره جنوبی دارای پنجمین سطح “الماس” است – که چند برابر امتیاز شما به ازای هر دلار / ارز محلی است.

لایه پلاتینیوم که به 3000 امتیاز نیاز دارد، کاربران یک پیشنهاد جدید برای ماه آینده در دسترس دارند:

برای کسب 1000 امتیاز، 2 خرید 100 دلاری یا بیشتر انجام دهید

اکثریت قریب به اتفاق افراد نزدیک به 100 دلار را صرف یک تراکنش در فروشگاه Play نمی‌کنند که می‌تواند شامل خرید برنامه، بازی، کتاب یا فیلم/تلویزیون باشد. تنها استثنایی که می‌توانیم به آن فکر کنیم، خرید بالاترین نسخه از یک بازی در Stadia است که به شما امتیاز Play می‌دهد.

البته، دیگری IAP ها هستند، و زمانی ارائه می شود که تبلیغات به صراحت اشاره می کند که چگونه “خرید در برنامه ها و بازی ها را شامل می شود.” Whales یا High Rollers اصطلاحی است که از دنیای قمار (کازینو) مشتق شده است، اما این اصطلاح همانطور که یکی از شرکت های بازاریابی بازی های موبایل توضیح می دهد گسترش یافته است:

در چند سال گذشته، اصطلاح “نهنگ” برای توصیف گروه کوچکی از کاربران (حدود 2٪) استفاده شده است که بیشترین درآمد را برای برنامه های تلفن همراه و ناشران بازی ایجاد می کند.

نهنگ بازی موبایل کسی است که تراکنش های کوچک زیادی را صرف می کند. به‌اصطلاح «نهنگ‌ها» هدف اصلی برای تراکنش‌های خرد در بازی‌های رایگان هستند. آنها کسانی هستند که بسته های تقویت کننده، لوازم آرایشی و غیره می خرند.

گفته می شود، هنوز معامله خوبی نیست. فرض کنید برای دریافت این پیشنهاد حداقل 200 دلار خرج می کنید. از ضریب 1.4x به تنهایی 280 Play Points دریافت می‌کنید و مجموع کل 1280 است. تبدیل به پول نقد که 12.80 دلار از 200 دلار خرید است. اگر از یک بازی چند نفره 4 برابری که در این آخر هفته طولانی در دسترس است استفاده کنید، کمی بهتر است.

بعید است که Google Play Points این تبلیغ را اضافه کند، اگر کسی از دنیای وحشی نهنگ ها نباشد.

اطلاعات بیشتر در مورد Play Points:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: