آیا می خواهید از زنگ در Nest در آپارتمان استفاده کنید؟ در اینجا راه حل شما است.

تو از آن خسته شدی و من از آن خسته شدم. از نبود گزینه‌های موجود برای آپارتمان‌نشین‌هایی که می‌خواهند فضای خود را با محصولات خانه هوشمند تزئین کنند، خسته شده‌ام. Google Nest Doorbell تفاوتی ندارد. خوشبختانه، ما یک راه آسان و مطمئن برای نصب زنگ در Nest در یک آپارتمان بدون نیاز به سوراخ کردن یا جدا کردن یک برچسب پیدا کردیم.

چرا نمی توانم Nest Doorbell خود را به روش سنتی نصب کنم؟

مجتمع های آپارتمانی معروف است قوانین زیادی دارند. بسیاری از آنها وجه مشترک بسیار مشابهی دارند: هیچ سوراخی در بیرون آپارتمان خود ایجاد نکنید. البته، این منطقی است زیرا از نظر فنی متعلق به شما نیست و شما باید کاملاً از آن قوانین پیروی کنید.

Nest Doorbell با چندین قطعه سخت افزاری برای نصب آن ارائه می شود. به طور کلی، این شامل سوراخ کردن، لنگرهای اتصال، و پیچ کردن صفحه پایه به دیوار است. البته، معمولاً در یک آپارتمان پرواز نمی کند.

مصالح نصب Nest Doorbell مناسب آپارتمان

خوشبختانه راهی وجود دارد که می توانید روش نصب فوق را به طور کامل دور بزنید. این روش شامل بستن زنگ در Nest به درب به نحوی است که به هیچ دیوار یا دری آسیب نرساند. در اینجا چیزی است که شما نیاز دارید:

با هم، حدود 215 دلار قیمت دارید، اگرچه می توانید Nest Doorbell را اغلب در فروش بیابید. پایه بالا یک جایگزین ساده برای بستن زنگ در Nest به دیوار و حتی چسباندن آن با چسب است.

اگر بخواهید از چسب استفاده کنید، از نظر تئوری، دزد راحت‌تر زنگ در Nest را از در یا دیوار شما می‌دزدد. همچنین، خطر تخریب و افتادن چسب را دارید که احتمالاً زنگ خانه 180 دلاری شما را می‌شکند.

Nest Doorbell دو ماه عمر باتری تخمینی دارد، به این معنی که نیازی به شارژ مداوم آن از طریق USB-C نخواهید داشت. حتی نیازی نیست که پایه را از در باز کنید. به سادگی از ابزار همراه Nest Doorbell برای باز کردن آن استفاده کنید و می توانید آن را در آپارتمان خود شارژ کنید.

چگونه زنگ درب آشیانه مناسب آپارتمان خود را نصب کنید

پس از دریافت هر دو مورد، نصب Nest Doorbell جدیدتان بسیار ساده است. در اینجا نحوه نصب Nest Doorbell در یک آپارتمان آورده شده است:

  1. بسته را باز کنید و آن را کنار بگذارید.
  2. Nest Doorbell را باز کنید و با کابل ارائه شده شروع به شارژ کنید.
  3. تصمیم بگیرید که آیا می خواهید از گوه 20 درجه استفاده کنید برای زاویه بهتر درب شما اگر انجام دهید، دو تا از پیچ های کوچک را بردارید از جعبه Nest Doorbell و آنها را کنار بگذارید. اگر این کار را نکردید، دو پیچ را از جعبه پایه جمع کنید و آنها را کنار بگذارید.
  4. در صورت استفاده از گوه، آن را به پایه پیچ کنید با دو پیچ بلندتر از جعبه Nest. اگر نه، صفحه پایه را مستقیماً به پایه پیچ کنید با پیچ هایی که همراه با پایه آمد.
    • به جهت گوه توجه کنید. شما معمولاً می خواهید که زاویه گوه رو به دور از پایه باشد، نه به سمت.
  5. در صورت استفاده از گوه، صفحه پایه را به گوه پیچ کنید با دو پیچ کوچکتر که همراه پایه است.
  6. هنگامی که Nest Doorbell کاملاً شارژ شد، آن را به صفحه پایه وصل کنید.
  7. پایه را روی درب خود بکشید و پیچ فشار را محکم کنید در پشت

خودشه! اکنون یک زنگ در Nest دارید که پیچ نمی‌شود و از جدا کردن آن ایمن است، مشروط بر اینکه از زبانه فلزی کوچک اضافی برای پوشاندن شکاف جداسازی زنگ در Nest استفاده کنید.

اگر می‌خواهید از ضبط فیلم در آپارتمان همسایه‌تان جلوگیری کنید، یا اگر می‌خواهید دید بهتری از کسانی که در جلوی در هستند داشته باشید، گوه یک افزودنی مفید است.

توجه داشته باشید: قبل از امتحان کردن این فرآیند، کاملاً با صاحبخانه یا مدیریت خود مشورت کنید. به طور کلی، این مورد منکر نیست و یک اصلاح قابل قبول است، اما بهتر است در امان باشید تا متاسف باشید.

اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه‌های Nest:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: