سئو پادکست شماره 49: اطمینان سئو

قسمت 49 از پادکست سئو توسط #SEOSLY امکانات آدریانا وجادین.

من از شما دعوت می کنم که در آن مشترک شوید پادکست سئو توسط #SEOSLY برای ادامه یادگیری سئو با من و کارشناسان سئو که با آنها مصاحبه می کنم.

اطمینان سئو
حمایت از اولگا

قسمت 49

قسمت 49 از پادکست سئو توسط #SEOSLY امکانات آدریانا وجادین، یک مدیر و مربی SEO متخصص در افزایش اعتماد به نفس در زمینه سئو.

من هر دو نسخه صوتی و تصویری هر قسمت را ضبط می کنم. در اینجا نسخه ویدیویی برای شما قرار داده شده است.

قسمت 49 را تماشا کنید

قسمت 49 را گوش کنید

می توانید گوش دهید قسمت شماره 49 از پادکست سئو توسط #SEOSLY زیر

یادداشت های قسمت 49

در این قسمت از پادکست SEO توسط #SEOSLY، میزبان اولگا زار با مهمان آدریانا ووجادین، مدیر و مربی سئو متخصص در افزایش اعتماد به نفس در زمینه سئو می‌نشیند.

مطالب پیشنهادی  سئوی صفحه محصول: 10 نکته سئو برای صفحات محصول

این گفتگو به موضوعات مختلفی مانند اعتماد به نفس، سندروم فریبنده، تعادل بین کار و زندگی و مدیریت استرس در یک چشم‌انداز دیجیتالی در حال تکامل می‌پردازد.

در قسمت اول اپیزود، آدریانا دیدگاه منحصربه‌فرد خود را در مورد تقویت آرامش درونی و رضایت در شغل خود به اشتراک می‌گذارد، که اغلب در دنیای تکنولوژی محور ما نادیده گرفته می‌شود.

در قسمت دوم، اولگا مبارزات خود را در مورد اعتماد به سئو و سندروم فریبکار به اشتراک می‌گذارد و توسط آدریانا مربیگری می‌شود که به نکات ظریف غلبه بر شک به خود و سندرم فریبنده می‌پردازد و تفاوت رویکرد او با روش‌های سنتی کوچینگ زندگی را به اشتراک می‌گذارد.

گوش کنید تا بیاموزید که چگونه شکاف بین کسب دانش فنی و افزایش اعتماد به نفس خود را پر کنید، چرا درک خود درونی خود بسیار مهم است و موارد دیگر. با این بحث روشنگری که فراتر از SEO است و به عنصر انسانی کار در دنیای دیجیتال می پردازد، باشید.

حتما در سایت من مشترک شوید خبرنامه سئو تا به طور کامل در جریان باشید و زمانی که یک قسمت جدید منتشر می شود مطلع شوید.

می توانید با استفاده از فرم زیر در خبرنامه من مشترک شوید.

می خواهید مهمان شوید یا ایده هایی برای برنامه ارائه دهید؟

اگر می خواهید مهمان برنامه شوید یا می خواهید ایده های خود را به اشتراک بگذارید، با من تماس بگیرید. خوشحال می شوم از شما بشنوم. با من تماس بگیرید [email protected].

مصاحبه های دیگر با سئو را بررسی کنید

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور