ما مربیان را در این هفته قدردانی از معلم متحد می کنیم

این پست را در انگلیسی. // وبلاگ به زبان انگلیسی آب.

یادداشت ویراستار: برای octavo año، Google for Education در انجمن شورای مدیران ارشد مدارس دولتی (CCSSO) حمایت از فرهنگیان سراسر کشور از طریق برنامه سالانه معلم سال آمریکا. به مناسبت گرامیداشت هفته قدردانی از معلم، معلم سال 2024 آمریکا، میسی تسترمن از تنسی، نامه ای سرگشاده به معلمان دیگر خود به اشتراک می گذارد.

اساتید محترم:

از اولین کلاس هایی که در آن بودم چیز زیادی به خاطر ندارم. من مطمئن هستم که میزهایی وجود داشت و می دانم که مداد رنگی وجود داشت. اما من معلمان، خانم رایمر، خانم گوگیسبورگ، خانم استوکزبری و خانم لانگ را به یاد می آورم و اینکه آنها چه احساسی در من ایجاد کردند. آنها قدرت و انگیزه من بودند. آنها نه تنها مطالب ارزشمندی را به من آموختند، بلکه به من الگویی ارائه کردند.

معلمانم ارزش کرامت را به من آموختند. ما به عنوان معلم، وقتی هر روز “شفاعتشان” می کنیم، به دانش آموزان خود احترام می گذاریم. وقتی به صحبت‌های دانش‌آموزان خود گوش می‌دهیم و مسیری را به آنها نشان می‌دهیم، یا وقتی متوجه می‌شویم که به چه چیزی نیاز دارند و مانعی را برای رسیدن به آن برمی‌داریم، از جایی که هستند به آنچه می‌توانند تبدیل شوند، «پل» ایجاد می‌کنیم. به عنوان مثال، فرستادن یک کیسه غذا به خانه در یک تعطیلات آخر هفته طولانی، کمک به خانواده برای یافتن یک درمانگر برای نوجوانی که با افسردگی دست و پنجه نرم می کند، یا دادن یک میان وعده به دانش آموزی که به تمرین فوتبال می رود. به طور کلی، این اعمال کوچک مشاهده و بازیگری مورد توجه اکثر افراد قرار نمی گیرد، اما اگر به لطف آنها یک دانش آموز حیثیت خود را باز یابد، احترام برقرار شود، اعتماد ایجاد شود و پتانسیل او بیدار شود.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور