آموزش کنسول جستجو در | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | توسعه دهندگان گوگل

جمعه، 02 اکتبر 2020

در نوامبر 2019 مجموعه آموزش کنسول جستجوی YouTube را معرفی کردیم و شروع به انتشار منظم ویدیوها کردیم. هدف این مجموعه ایجاد محتوای ویدئویی به‌روزرسانی شده بود تا در کنار اسناد جستجو، به عنوان مثال در مرکز راهنمایی و سایت توسعه‌دهنده استفاده شود.

تیم فوق‌العاده استودیوی توسعه‌دهنده Google (موتور پشت آن ویدیوها!) این حلقه بلوپر سرگرم‌کننده را برای اولین موج ویدیوهایی که در استودیوی گوگل لندن ضبط کردیم، گردآوری کردند.

تا به حال دوازده قسمت از این مجموعه را منتشر کرده‌ایم که هر قسمت بر روی بخش متفاوتی از ابزار تمرکز دارد. ما دیده ایم که به افراد زیادی کمک می کند تا نحوه استفاده از کنسول جستجو را بیاموزند – بنابراین
تصمیم گرفتیم به ضبط ویدیو ادامه دهیم… در خانه! لطفا با کامیون ها، آمبولانس ها، همسایه ها، ابرهای عبوری و البته زنگ در تحمل کنید. ¯\_(ツ)_/¯

علاوه بر تغییر مکان، در حال تغییر دامنه ویدیوهای جدید نیز هستیم. به جای تمرکز بر یک گزارش در یک زمان، بحث خواهیم کرد که چگونه کنسول جستجو می تواند به کسب و کار شما کمک کند. در هر قسمت ما بر روی انواع وب سایت ها، مانند تجارت الکترونیک، و نقش های شغلی، مانند توسعه دهندگان تمرکز خواهیم کرد.

برای اطلاع از ویدیوهای جدید به محض انتشار، در کانال YouTube ما مشترک شوید و می توانید بازخورد خود را ارسال کنید در توییتر.

گوش به زنگ باشید!