Pay و Pass مرده‌اند، معنی آن این است

از آنجایی که در آستانه بازسازی کیف پول گوگل هستیم، سامسونگ نیز همین کار را انجام می دهد. پس از ماه‌ها تلاش، کیف پول سامسونگ به عنوان ادغام Samsung Pay و Samsung Pass و محل شناسایی، کلید خودرو، کارت‌های اعتباری و موارد دیگر رسمی شد.

Samsung Pay مرده است، زنده باد Samsung Wallet

کیف پول سامسونگ چیست؟ احیای برندی که قبلاً از سال 2015 استفاده می شد، Samsung Pay و Samsung Pass را زیر یک سقف ادغام کرد. اکنون یکی از برنامه‌ها همه کارهایی را انجام می‌دهد که دو تای دیگر انجام دادند. این رویکردی است که عمدتاً به دنبال کیف پول اپل است، که اساساً سال‌ها همین کار را انجام داده است.

کیف پول سامسونگ در درجه اول می تواند کارت های اعتباری و بدهی را در خود جای دهد.

می‌توانید یک کارت را به برنامه پیوند دهید و در دستگاه‌های سازگار، از آن کارت‌هایی در فروشگاه‌هایی استفاده کنید که پرداخت‌های NFC را می‌پذیرند – این کارت از فناوری مشابه Apple Pay و Google Pay استفاده می‌کند، بنابراین آن را در اکثر فروشگاه‌ها پیدا خواهید کرد. همچنین می‌توانید کارت‌های وفاداری را برای فروشگاه‌ها ذخیره کنید، که بیشتر آن‌ها به‌عنوان یک کد QR یا بارکد ظاهر می‌شوند که می‌تواند در حین پرداخت اسکن شود.

این برنامه جدید همچنین می‌تواند بلیط هواپیما، کلید دیجیتال ماشین و موارد دیگر را وارد کند.

سامسونگ می گوید این برنامه به زودی از شناسه های رسمی، از جمله گواهینامه رانندگی یا شناسه دانشجویی شما پشتیبانی می کند. علاوه بر این، از کیف پول های کریپتو نیز پشتیبانی می شود. در مورد بلیط و کلید خودرو، سامسونگ با Korean Air و همچنین BMW، Kia و Genesis شراکت دارد. با این حال، مطمئناً، این فهرست به مرور زمان گسترش خواهد یافت.

کیف پول سامسونگ کی و کجا در دسترس است؟

کیف پول سامسونگ از امروز، 16 ژوئن عرضه می شود. برنامه جدید در ایالات متحده، بریتانیا، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا و آلمان در دسترس خواهد بود.

این برنامه با تمام دستگاه‌های Samsung Galaxy دارای اندروید 9.0 یا بالاتر سازگار خواهد بود، اما برخی از ویژگی‌ها به دستگاه‌های دارای رادیو UWB یا eSE محدود می‌شوند.

9to5Google’s Take

قابل ستایش است که سامسونگ در حال پاکسازی پیشنهاد خود برای کیف پول دیجیتال در یک برنامه واحد است و پیاده سازی در اینجا خوب به نظر می رسد.

اما در واقع، با انجام همان کار گوگل، سخت است که متوجه شویم کیف پول سامسونگ در کجا قانع‌کننده‌تر است. این برنامه در یک اکوسیستم قفل شده است و مطمئناً به اندازه Google Wallet (به مرور زمان) از طرف نهادهای شخص ثالث مورد لطف قرار نخواهد گرفت.

من امیدوارم که ثابت شود اشتباه است، اما درست مانند Samsung Pay، توجیه این گزینه دشوار است. MST آخرین دلیل قانع کننده برای استفاده از آن بود، اما مدت هاست که از بین رفته است.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: