گلکسی اس 10 5G به یک برنامه به روز رسانی کندتر حرکت می کند

سری گلکسی اس 10 در سال 2019 عرضه شد، اما دقیقاً خارج از پنجره برنامه بروزرسانی گسترده سامسونگ بود. اکنون آخرین نسخه از سری گلکسی اس 10، مدل 5G، به سمت برنامه به‌روزرسانی کندتر حرکت می‌کند.

سامسونگ گلکسی اس 10 5G به به روز رسانی سه ماهه منتقل می شود

گلکسی اس 10 5 جی در کنار بقیه سری گلکسی اس 10 در اوایل سال 2019 عرضه شد، اما این دستگاه در برنامه به روز رسانی ماهانه کمی طولانی تر از بقیه برادرانش باقی ماند. تنها در حال حاضر، از این هفته، سامسونگ گلکسی اس 10 5G را به یک برنامه به روز رسانی سه ماهه تنزل داده است، به این معنی که دستگاه هر سال چهار به روز رسانی امنیتی دریافت می کند. در این مرحله، S10 5G با به‌روزرسانی‌های اصلی انجام می‌شود و اندروید 12 آخرین به‌روزرسانی اصلی است.

سامسونگ آخرین بار گلکسی اس 10 5G را با وصله امنیتی می 2022 به روز کرد. به احتمال زیاد، دستگاه تا پاییز به‌روزرسانی دیگری دریافت نخواهد کرد.

این دیگر دستگاه های گلکسی نیز شاهد یک برنامه زمانی جدید هستند

سامسونگ همچنین محدوده کاری خود را برای چند دستگاه دیگر به روز کرده است، تعدادی را کاهش داده و تعداد انگشت شماری را به طور کامل حذف کرده است. گلکسی M13 به برنامه اضافه شده است که در یک برنامه سه ماهه است.

با حرکت از به‌روزرسانی‌های سه‌ماهه به دو سال، سامسونگ گلکسی A41، گلکسی A51 5G و گلکسی M01 را به تنها دو به‌روزرسانی در سال کاهش می‌دهد. در نهایت، سامسونگ همچنین پشتیبانی از گلکسی A6 و گلکسی J7 Duo را کنار می‌گذارد و هر دو دستگاه دیگر واجد شرایط به‌روزرسانی نیستند.

پرچمداران آینده گلکسی برنامه به روز رسانی بهتری خواهند داشت

سامسونگ سال گذشته اعلام کرد که به‌روزرسانی‌های امنیتی چهار ساله را برای تمام دستگاه‌های فروخته شده از سال 2019 به بعد ارائه می‌کند. با این حال، سامسونگ با شروع به‌روزرسانی‌های امنیتی 2021 خود، قول پنج سال به‌روزرسانی امنیتی را با چهار سال به‌روزرسانی‌های اصلی اندروید در همان برنامه داده است. این به معنای واقعی کلمه بهترین برنامه به روز رسانی موجود در اندروید در حال حاضر است، اما فقط برای پرچمداران این شرکت اعمال می شود.

ما یک راهنمای کامل در مورد آنچه می توانید در مورد به روز رسانی گوشی سامسونگ خود در اینجا انتظار داشته باشید داریم.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: