Rising Tempo: مقدمه ای بر موسیقی NFT

NFT های موسیقی به موسیقیدانان وعده زندگی مستقل و بدون وابستگی به برچسب ها برای کشف و توزیع موسیقی آنها را می دهند. HEN Radio اولین پلتفرم موسیقی در بلاک چین Tezos است. هدف این برنامه کشف ، گوش دادن و پاداش هنرمندان موسیقی NFT است. این پلتفرم حداقل یک گالری مستقل برای موسیقی و سایر آثار صوتی است که به موسیقیدانان امکان می دهد خلاقیت خود را مستقیماً با طرفداران خود و مجموعه داران خود به اشتراک بگذارند تا موسیقی ساخته شده در قرارداد هوشمند H = N را کشف کنند.

تصویر
عکس پروفایل timongty Hacker Noon

timongty

مستقل ساز در حال جستجوی جوامع متا و غیر متمرکز است. Maker of Galleseum ، TezCrowd و CryptoScamWatchlist

اعتبار تصویر ویژه: V5MT

سال 2021 شاهد افزایش چشمگیر NFT ها با اشتیاق بی حد و حصر در بلاک چین های مختلف بوده است ، به طوری که هنر رمزنگاری به تدریج با جریان اصلی ادغام شده و در گالری های معتبر کریستیز و ساتبی به حراج گذاشته شده است.

با این حال ، در حالی که بیشتر توجه جامعه NFT بر رسانه های هنری و بصری متمرکز شده است ، می توان آرام آرام روند رو به رشدی از ورود موسیقی دانان به فضای NFT را با افزایش سرعت مشاهده کرد.

NFT های موسیقی در اوایل امسال اولین عناوین بین المللی را به دست آوردند و Grimes ، 3LAU و Kings of Leon نسخه های دیجیتالی موسیقی خود را منتشر کردند و میلیون ها درآمد کسب کردند.

در حالی که این خبر باعث جلب توجه شد …