Reddit Talk اعلام شد – رقیب Clubhouse

Reddit امروز از طریق صوتی رقیب Clubhouse را در گروه های بحث زنده معرفی کرد. Reddit تاریخ راه اندازی را اعلام نکرد اما با دعوت از ناظران برای پیوستن به لیست انتظار به سرعت در حال راه اندازی است.

کلوپ هاوس

کلاب هاوس یک بستر رسانه ای اجتماعی صوتی است. کلابهاوس به جای برقراری ارتباط شخصی با غریبه ها از طریق متن ، روشی آرامتر برای بحث در مورد مسائل از طریق صدا ارائه می دهد.

Clubhouse در حال حاضر به دستگاه های اپل محدود شده است در حالی که Facebook و Reddit به احتمال زیاد عامل سیستم عامل خواهند بود.

با ورود Reddit و Facebook ، محدودیت های فعلی Clubhouse می تواند آن را در برابر تبدیل شدن به نسخه MySpace امسال آسیب پذیر کند ، اگر این برنامه به استقبال جامعه وسیع تری نرود.

بحث Reddit

Reddit Talk در دوره آزمایشی اولیه توصیف شده است. هنگامی که آزمایش ها شروع می شود ، هر مجری می تواند یک مکالمه را شروع کند و ردیتورهای سطح غیر ناظر می توانند از طریق دستگاه Android یا iOS به آن گوش دهند.

پس از برطرف شدن این آزمایشات ، اشکال Reddit به مجریان Reddit اجازه می دهد تا Reddites را برای شرکت دعوت کنند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

جالب اینجاست که در اعلامیه Reddit اشاره ای به دستگاه های ویندوزی نشده است ، احتمالاً نشان می دهد این محصول در حال حاضر فقط برای موبایل است.

گفتگوی Reddit در جستجوی چندین روش برقراری ارتباط

سیستم Talk Reddit که هنوز رونمایی نشده است ، هدفش این است که چندین راه برای تماس گیرندگان و اشتراک گذاران از طریق صوتی داشته باشد.

طبق اعلامیه:

وی افزود: “ما در حال آزمایش روش هایی برای میزبان هستیم تا بتوانیم ظاهر و احساس Reddit Talk را از طریق شکلک و رنگ پس زمینه شخصی سازی کنیم. تغییر دهندگان می توانند ظاهر آواتار خود را متناسب با بحث نیز تغییر دهند. ما همچنین در حال بررسی ویژگی هایی برای پشتیبانی از AMA و انواع دیگر مکالمات هستیم. “

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

انیمیشن نشان دادن آنچه Reddit Talk در یک برنامه به نظر می رسد

Reddit Talk چگونه کار می کند

برای شروع گفتگوهای Reddit در جوامع جداگانه وجود خواهد داشت و در ابتدا فقط یک ناظر می تواند صحبت را شروع کند در حالی که redditors می توانند به “اتاق” بپیوندند تا با آنها به emoji گوش دهند و با آنها مشارکت کنند. در طول آزمایشات ، شنوندگان می توانند دست خود را بالا ببرند و مجری مجوز صحبت را می دهد.

طبق اعلامیه:

“… فقط مودها می توانند در هنگام آزمایش های اولیه صحبت کنند ، اما می توانند سخنرانان معتمد را دعوت کنند تا میزبان یک گفتگو باشند.”

مجریان Reddit تجربه کاربر را کنترل می کنند

در گامی برای بهبود تجربه کاربر ، مجریان Reddit کنترل کاملی برای تعیین مرزها و قوانین برای هر یک از اتاق های شنود خواهند داشت.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

مجریان از قدرت تعدیل کامل برای حذف ، بی صدا کردن و دعوت شنوندگان برخوردارند.

ردیتورها را می توان به عنوان بلندگو برداشته و یا از اتاق شنود خارج کرد

عکس صفحه کنترل صفحه کنترل کننده برای نظارت بر مشارکت کنندگان

Reddit Talk Control Panel

تغییر دهندگان می توانند بی صدا شوند

کاربرانی که از قوانین پیروی نمی کنند یا مشکل آفرین هستند می توانند توسط ناظران بی صدا شوند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

این نشانه ای است که Reddit قصد دارد توانایی نظارت بر ایجاد تجربه کاربری با کیفیت بالا را فراهم کند.

عکس صفحه نمایش آنچه کاربر هنگام بی صدا مشاهده می کند

عکس صفحه Reddit از یک کاربر بی صدا

Reddit جامعه را تشویق می کند Reddit Talk را همانطور که می خواهند انجام دهد.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

“شما می توانید برای پرسش و پاسخ ، AMA ، سخنرانی ها ، بحث های مربوط به ورزش-رادیو ، جلسات بازخورد جامعه یا صرفاً برای دادن مکانی برای گذراندن وقت در کنار اعضای انجمن صحبت کنید.”

استناد

بیا با هم صحبت کنیم یک پیش نمایش سری از Reddit Talk دریافت کنید و نظرات خود را به ما بدهید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>