امسال از محصولات Google برای خواندن کتاب‌های بیشتر استفاده کنید

«چگونه کتاب‌های بیشتری بخوانیم» در پنج سال گذشته به یک عبارت جستجوی اصلی تبدیل شد، در آوریل 2022 به یک افزایش غیرقابل پیش‌بینی رسید و با سال جدید دوباره افزایش یافت. همچنین هدفی است که ممکن است به طرز شگفت آوری پیچیده تر از آن چیزی باشد که به نظر می رسد. بین یافتن زمان، انتخاب عناوینی که واقعاً می‌خواهید تمام کنید و پیگیری خواندن‌های خود، می‌توانید به راحتی غرق شوید. اما یکسری ابزار گوگل وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند هم‌اکنون و در تمام طول سال به کتاب‌ها دست پیدا کنید. در اینجا نحوه خواندن کتاب های بیشتر در سال 2023 و بعد از آن با کمک Google آورده شده است.

با Google Books بخوانید و مرور کنید

Google Books منبع گسترده‌ای است که می‌تواند در هر مرحله از سفر مطالعه‌تان به شما کمک کند، از دسترسی به کتاب‌های رایگان، مرور کتاب‌هایی که قبلاً خوانده‌اید و پیگیری عناوینی که می‌خواهید بخوانید (فهرست رو به رشد) . در اینجا چند نکته برای نحوه شروع وجود دارد:

  • Google Books را مرور کنید 10 میلیون کتاب رایگان. کتابخانه آنلاین بیش از 10 میلیون کتاب رایگان دارد و بسیار بیشتر از آن چیزی است که می توانید برای دسترسی بپردازید.
  • پیش‌نمایش کتاب‌ها قبل از خرید. خریدار پشیمان نیست، با تشکر. می‌توانید از گزینه «پیش‌نمایش» در صفحه یک کتاب در Google Books استفاده کنید تا قبل از خرید کتاب، متوجه شوید که آیا عنوان یا نویسنده خاصی را دوست دارید یا خیر.
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور