حاشیه‌های پیکسل واچ برای بعضی‌ها مشکل ساز است

ساعت های هوشمند دستگاه های بسیار شخصی هستند و به همین دلیل، ظاهر آنها برای بسیاری از خریداران بالقوه بسیار مهم است. با Pixel Watch آینده، حاشیه‌های صفحه‌نمایش به یک عنصر طراحی قطبی تبدیل شده‌اند – حتی برای بعضی‌ها به یک معامله شکننده تبدیل شده‌اند.

Pixel Watch طراحی بسیار منحصر به فردی در فضای ساعت هوشمند دارد. برخلاف ظاهر کلاسیک ساعت‌های هوشمند از Fossil یا میانه‌های کاربردی ساعت هوشمند گلکسی سامسونگ، اولین ساعت هوشمند گوگل دستگاهی با ظاهری آینده‌نگر با گنبدی شیشه‌ای است که تمام صفحه ساعت را تشکیل می‌دهد. ظاهر بسیار خوبی است، اما برخی از آنها به دلیل ظاهر آن پس از روشن شدن صفحه نمایش خاموش می شوند.

در طول رندرها و تیزرهایی که تا به امروز دیده ایم، به نظر می رسد پیکسل واچ نشان داده است که حاشیه های اطراف نمایشگر آن دقیقاً کوچک نیستند. برخی از افراد با آن خوب به نظر می رسند، در حالی که برخی دیگر از اینکه به نظر می رسد طراحی گوگل تا چه حد از نسل فعلی اپل واچ عقب است، مسخره می کنند.

این موضوع هفته گذشته به اوج رسید، زیرا گوگل یک ویدیوی طراحی را در مورد ساعت پیکسل نشان داد که در آن حاشیه‌های آن در مقایسه با رندرهای گذشته بسیار ضخیم به نظر می‌رسید. واکنش ها از نگرانی تا تمسخر متفاوت بود. اما چند روز بعد، همان ویدیوی طراحی دوباره آپلود شد و اندازه قاب به طور موثر کاهش یافت. می توانید مقایسه را در زیر مشاهده کنید.

این موضوع ما را به تعجب واداشت: آیا حاشیه‌های پیکسل واچ واقعاً برای هر کسی یک معامله شکننده است؟

همانطور که معلوم است، پاسخ قطعا مثبت است.

در یک نظرسنجی از 9to5Google خوانندگان، بیش از 50 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که حاشیه های پیکسل واچ خیلی بزرگ است و بیش از 30 درصد آن را به عنوان یک معامله شکننده می دانند و در نتیجه ساعت هوشمند را نمی خرند. 19 درصد گفتند که ای کاش حاشیه‌ها نازک‌تر بودند، اما در واقع خیلی بزرگ نبودند، در حالی که حدود 21 درصد گفتند که برای رسیدن به نتیجه باید عکس‌های حضوری ببینند.

این برداشت من است. حاشیه ها نباید مهم باشند، حداقل تا این حد.

همانطور که گفتم، طراحی ساعت هوشمند یک چیز بسیار شخصی است، بنابراین اگر فکر می کنید حاشیه های پیکسل واچ خیلی بزرگ هستند، معتبر است. اما از نظر طراحی ساعت و کارایی آن، ظاهر فعلی از نظر من مانعی ندارد. به نظر می رسد حاشیه ها تقریباً به اندازه گلکسی واچ 5 سامسونگ هستند که به نظر می رسد هیچ کس با آن مشکلی نداشته باشد.

چرا این یک موضوع قطبی در ساعت هوشمند گوگل است؟ من فکر می‌کنم همه چیز به بررسی دقیق دستگاه‌های گوگل برمی‌گردد. مانند تلفن‌های پیکسل، ساعت پیکسل مطمئناً توسط طرفداران مشتاق انتخاب خواهد شد و هر چیزی کمتر از بی‌نقص بودن، با اعتراض مواجه خواهد شد.

این بدان معنا نیست که شکایات معتبری در زمینه نرم افزار، عملکرد و باتری وجود نخواهد داشت. آنجا کاملا خواهد بود.

اما حاشیه‌های پیکسل واچ رام هستند و حداقل انتظار می‌رود. اپل به خاطر نمایش صفحه نمایش لبه به لبه خود در اپل واچ سزاوار اعتبار زیادی است، اما این چیزی است که این برند پس از چندین سال ساخت ساعت‌های هوشمند خود آن را انجام داده است و همچنین هزینه‌ای بالاتر از آنچه گوگل خواهد داشت. برای Pixel Watch شارژ شود.

من شخصاً بسیار کنجکاو خواهم بود که ببینم این شخص چگونه به نظر می رسد و آیا این نظر من را تغییر می دهد. اما در حال حاضر، من فکر نمی‌کنم که حاشیه‌ها، از همه چیز، نباید برای اولین ساعت هوشمند گوگل یک معامله‌کننده باشد.

آیا شما مخالف هستید؟ در نظرات زیر توضیح دهید!

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel Watch:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: