در اینجا پیکسل 6a و 6 سبز رنگ در کنار هم قرار دارند

از زمان معرفی در I/O، تنها مورد عملی – که همگی غیر رسمی / اولیه – Pixel 6a بود، از مدل Charcoal بود. گوگل امروز یک عکس سبز و سریع از Sorta Seafoam Pixel 6 در مقابل Sage Pixel 6a به اشتراک گذاشت.

از میان این سه رنگ، Sage Pixel 6a هیجان‌انگیزترین رنگ است، زیرا گچ و ذغال چوب برای این کار همتراز هستند.

مرحله سبز گوگل به طور جدی با Sorta Sage Pixel 5 آغاز شد. این روند با Pixel 6 ادامه یافت، اما این شرکت با چیزی بازیگوش تر در مقایسه با سبز کم رنگ تر و تقریباً نعنایی که در سال 2020 عرضه شد، سبک تر شد.

Pixel 6a 2022 بیشتر به رنگ سبز خاموش امروزی گوش می دهد نمایش های ساید بای ساید. قطعه بالایی بالای نوار دوربین قطعا سبک تر است، اما نه به اندازه پیکسل 6. در واقع، سبزهای تیره‌تر در پیکسل 6a بهتر با ریل کناری مشکی مطابقت دارند و انتقال کمتری را ایجاد می‌کنند. در همین حال، دوره سبز پیکسل با رنگ هازل 7 پرو حتی رنگ تیره‌تری دارد، به خصوص وقتی با فلز برنز جفت شود.

این عکس همچنین دارای پیکسل 6 پرو ابری سفید است و خط تلفن Google را از 28 جولای تا زمانی که Pixel 7 و 7 Pro در پاییز عرضه می‌شود، تشکیل می‌دهد. Pixel 5a که به تازگی گارانتی نمایشگر تمدید شده دریافت کرده و رنگ سبزی دارد، احتمالاً در روزهای آینده به فروش می رسد و در حال حاضر در Google Fi موجود نیست.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 6a:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: