Pixel 6a و Buds Pro: چه رنگی گرفتید؟

پیکسل 6a گوگل اکنون کمتر از یک هفته تا عرضه به مشتریان فاصله دارد و پیش‌سفارش‌ها هم برای گوشی میان‌رده جدید و هم برای Pixel Buds Pro باز است – آیا سفارش دادید و اگر چنین است، چه رنگی دریافت کردید. ?

Pixel 6a یک گوشی میان‌رده فوق‌العاده است، زیرا در بررسی این هفته به نتیجه‌ای رسیدیم.

با Pixel 6a، گوگل تعادل بسیار خوبی بین قیمت و عملکرد ایجاد کرد و شما واقعاً ارزش زیادی از این گوشی دریافت می‌کنید. اگر ویژگی‌های اضافی پیکسل 6 استاندارد برای شما ارزشمند است، مطمئناً ارزش بررسی دارد، اما در هر دو سناریو نمی‌توانید اشتباه کنید.

به‌علاوه، در زمان مناسبی می‌آید تا برای کسانی که هنوز از قدیمی‌تر استفاده می‌کنند – و دیگر پشتیبانی نمی‌شود – Pixel 3a از سال 2019 به‌روزرسانی شود. Google حتی با ارائه حداکثر 300 دلار برای Pixel 3a، این جنبه از Pixel 6a را دو برابر می‌کند. معامله در فروشگاه گوگل

از سوی دیگر، ما هنوز فرصتی برای آزمایش Pixel Buds Pro نداشته‌ایم که به نظر می‌رسد اوج تلاش‌های گوگل در زمینه صدای قابل حمل در چند سال گذشته باشد. حذف نویز فعال، ویژگی‌های ممتاز، همان هوشمندی‌هایی که قبلاً دوست داشتیم، و وعده عمر باتری ۱۱ ساعته؟ Pixel Buds Pro تقریبا خیلی خوب به نظر می رسد که واقعیت داشته باشد!

Pixel 6a با قیمت 449 دلار، کاملاً یک گوشی قانع کننده نسبت به قیمتش است، و Pixel Buds Pro نیز به همان اندازه هدفون جذابی است. ما کنجکاو هستیم، آیا شما هم پیش خرید کرده اید؟ اگر بله، چه رنگی انتخاب کردید؟

رنگ سبز Sage Pixel 6a بسیار مورد علاقه ما است و یکی از واحدهای ما مدل مشکی است که دیمین وایلد بارها آن را بسیار خسته کننده خوانده است. در همین حال، Pixel Buds Pro دارای مجموعه‌ای از گزینه‌های رنگی از مشکی معمولی تا نارنجی سرگرم‌کننده «مرجانی» و زرد «لیمویی» است.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 6a و Pixel Buds Pro:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: