News Showcase در مکزیک راه اندازی می شود

فرانسیسکو تورس واسکز، معاون اجرایی سازمان سرمقاله مکزیکا که صاحب 46 روزنامه توزیع شده در سراسر کشور است، می‌گوید: «همیشه وقتی انجمن‌های جدید برای انتشار اطلاعات با کیفیت ایجاد می‌شوند، خبر خوبی است.» این نمونه گوگل است. News Showcase که سازمان تحریریه Mexicana با 46 نشریه ما به آن ملحق شده است. ما بسیار خوشحالیم که بخشی از این راه اندازی هستیم و مطمئن هستم که تأثیر این ویژگی به نفع خوانندگان خواهد بود. این مشارکت بین رهبران فناوری و رسانه ها به نفع همه خواهد بود. â €

حمایت از روزنامه نگاری و روزنامه نگاران با کیفیت

بیش از 20 سال است که ما با صنعت اخبار همکاری نزدیک داشته ایم و به تسریع سفر دیجیتال آنها از طریق ایجاد ترافیک (جستجو، Google News، Discover)، تبلیغات و محصولات اشتراک، و با حمایت از نوآوری اخبار و آموزش دیجیتال از طریق Google کمک کرده ایم. ابتکار خبر.

امسال، GNI با Factual همکاری می کند تا بیش از 1400 روزنامه نگار مکزیکی را در مورد بهترین شیوه ها برای استفاده از ابزارهای دیجیتال در اتاق خبر آموزش دهد. علاوه بر این، GNI به 300 دانشجوی مکزیکی در زمینه سواد اطلاعاتی و مهارت‌های راستی‌آزمایی داده‌ها آموزش خواهد داد.

به‌عنوان یک روزنامه‌نگار و به‌عنوان بخشی از تیم Google، از اینکه می‌بینم چگونه این برنامه در آمریکای لاتین به رشد خود ادامه می‌دهد و به کار رسانه‌ها و روزنامه‌نگاران و همچنین به جریان اطلاعات با کیفیت در جوامعی که در آن‌ها ارزش افزوده می‌دهد، احساس رضایت می‌کنم. ما حضور داریم این نشان دهنده یک گام جدید در مسیری است که ما در Google برای کمک به یک اکوسیستم خبری متنوع تر برداشته ایم.

مطالب پیشنهادی  به روز رسانی در مورد پیشرفت انرژی پاک ما در سال 2022
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور