Nest Doorbell سه آهنگ زنگ برای جشن 4 جولای دریافت می کند

Nest Doorbell تازه‌سازی‌شده و با باتری Google در حال دریافت ترفند جدیدی برای چهارم ژوئیه است. برای مدت محدودی، چند آهنگ زنگ جدید برای جشن گرفتن تعطیلات دریافت می کند.

Nest Doorbell که برای مدت محدودی در دسترس است، آهنگ‌های زنگ ویژه‌ای را برای ۴ ژوئیه دریافت می‌کند. آهنگ های زنگ فقط تا 7 ژوئیه در دسترس هستند، اما بازگشت آنها در سال آینده خارج از الگو نیست.

سه آهنگ زنگ جدید عبارتند از: «خداوند به آمریکا برکت دهد»، «برق ستاره‌ای» و آهنگ زنگی که آتش بازی را تقلید می‌کند.

روز استقلال را با دو آهنگ آشنا جشن بگیرید: «خداوند به آمریکا برکت دهد» یا «برق ستاره‌ای». برای کمی سرگرمی بیشتر، رنگ تم آتش بازی را امتحان کنید، که اکنون تا 7/7/2022 در دسترس است.

قابل ذکر است که این آهنگ های زنگ فقط در دسترس هستند جدید Nest Doorbell، نه Nest Hello قدیمی‌تر.

در واقع، به نظر می رسد که توانایی تغییر زنگ در آن دستگاه قدیمی به طور کامل حذف شده است، زیرا ما دیگر آن را در برنامه نمی بینیم. این ممکن است به این دلیل باشد که هیچ آهنگ فصلی برای Hello در دسترس نیست.

برای دارندگان Nest Doorbell جدید، می‌توانید با رفتن به برنامه Google Home، باز کردن تنظیمات Doorbell خود و تغییر آهنگ زنگ از آنجا، به آهنگ‌های زنگ 4 جولای بروید.

Nest Doorbell جدید همچنین به تعداد انگشت شماری از آهنگ های زنگ در طول سال دسترسی دارد که همیشه در دسترس مشتریان هستند. همه آن آهنگ‌های زنگ از طریق بلندگوهای متصل به Google Assistant در خانه شما و همچنین روی نمایشگرهای هوشمند پخش می‌شوند که همچنین می‌توانند پیش‌نمایش ویدیویی را از زنگ در نشان دهند.

Google همچنین آهنگ‌های زنگ بیشتری را با تمرکز بر تعطیلات برای Nest Doorbell جدید خود که با باتری کار می‌کند، ارائه می‌کند که این آخرین گزینه در 4 جولای است.

در این مرحله، گوگل ارائه آهنگ های زنگ جدید به Nest Hello سیمی اصلی را متوقف کرده است.

برنامه‌هایی برای عرضه Nest Doorbell جدیدی وجود دارد که به‌طور انحصاری در سال جاری سیم‌کشی می‌شود تا جایگزین Nest Hello شود، و پشتیبانی از ضبط ویدیوی 24/7 را به همراه دارد، که مدل باتری‌دار فاقد آن است، و همچنین نسبت تصویر بلندتر برای دوربین دوربین.

گوگل آهنگ های زنگ جدید را به عنوان بخشی از یک پست وبلاگ بزرگتر معرفی کرد که برخی از ویژگی های اخیر را برای اکوسیستم Nest خود جمع آوری می کند. این شامل «Look and Talk» برای Nest Hub Max است که بیش از دو ماه پیش عرضه شد، یک ویژگی دستیار جدید برای Google TV، پشتیبانی الکسا از جدیدترین دسته از دستگاه‌های Google Nest، و امکان تنظیم موارد دلخواه برای «Live» در Google TV. برگه ”

اطلاعات بیشتر در مورد Nest:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: