Matter اکنون در Google Nest و دستگاه‌های Android در دسترس است

بنابراین این برای افرادی که از Google Home و Android استفاده می کنند چه معنایی دارد؟ در اینجا پاسخ هایی به سؤالات رایجی که در مورد ماده می گیریم آمده است.

این برای دستگاه های شما امروز چه معنایی دارد؟

دستگاه‌های Google دارای Matter آماده اتصال به دستگاه‌های Matter از برندهای دیگر هستند. این دستگاه‌های Google Nest و Android به‌طور خودکار به‌روزرسانی شده‌اند، بنابراین نیازی به انجام کاری ندارید.

با Matter، به یک هاب برای کنترل دستگاه های هوشمند خود نیاز دارید. اگر می‌خواهید خانه هوشمند خود را با Google Home کنترل کنید، به یک دستگاه Google Home یا Nest نیاز دارید که بتواند به عنوان یک هاب برای Matter باشد. این دستگاه‌ها عبارتند از بلندگوی اصلی Google Home، Google Home Mini، Nest Mini، Nest Audio، Nest Hub (نسل اول و دوم)، Nest Hub Max، و Nest Wifi Pro جدید.

دستگاه‌های دارای ماده فعال می‌توانند از طریق Wi-Fi یا Thread به شبکه خانگی شما متصل شوند – یک فناوری شبکه که در مواقعی که به اتصال کم مصرف نیاز دارید، مانند اتصال قفل‌های هوشمند در درب ورودی، مفید است. همچنین Nest Wifi Pro، Nest Hub Max و Nest Hub (نسل دوم) را به‌روزرسانی کرده‌ایم تا به‌عنوان روتر مرزی Thread کار کنند، بنابراین می‌توانید دستگاه‌های Thread را نیز به شبکه خود متصل کنید.

با این به‌روزرسانی، ما پشتیبانی Matter را برای Fast Pair در اندروید اضافه کرده‌ایم. Fast Pair اتصال سریع دستگاه‌های دارای Matter را به شبکه خانگی، Google Home و سایر برنامه‌های خانه هوشمند ساده می‌کند، به همان سرعتی که می‌توانید مجموعه‌ای از هدفون‌ها را جفت کنید. و پس از راه‌اندازی، Android اتصال دستگاه‌های Matter خود را با سایر برنامه‌ها و اکوسیستم‌هایی که انتخاب می‌کنید آسان می‌کند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور