پشتیبانی لینکدین AVIF | avif.io ✨

لینکدین چیست؟

لینکدین یکی از بزرگترین شبکه های حرفه ای موجود در اینترنت است. لینکدین می تواند به شما در یافتن شغل یا کارآموزی، ارتباط با دیگران و تقویت روابط حرفه ای کمک کند. لینکدین همچنین می تواند به شما در یادگیری مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در حرفه خود کمک کند. لینکدین را می توان از طریق رایانه رومیزی، اپلیکیشن موبایل لینکدین، تجربه وب موبایلی یا اپلیکیشن اندروید لینکدین لایت دسترسی داشت.

یک نمایه گسترده لینکدین می تواند به شما کمک کند با نشان دادن تجربه، مهارت ها و تحصیلات منحصر به فرد خود با فرصت ها ارتباط برقرار کنید. لینکدین همچنین می تواند برای سازماندهی رویدادهای آفلاین، پیوستن به گروه ها، نوشتن مقاله، آپلود عکس و ارسال ویدیو استفاده شود.

این یک ابزار مفید برای هر کسی است که به دنبال پیشرفت در حرفه خود است. افراد مختلفی از جمله صاحبان مشاغل کوچک، دانشجویان و جویندگان کار را می توان در این گروه گنجاند. اعضای لینکدین می توانند از سایت برای ایجاد ارتباط با متخصصان، شرکت ها و گروه های صنعتی استفاده کنند.

هر فردی که مایل به ایجاد و حفظ نمایه حرفه ای در لینکدین است، می تواند برای عضویت اولیه رایگان ثبت نام کند. اگر به اشتراک Premium ارتقا دهید، به محصولات و ویژگی های LinkedIn بیشتری دسترسی خواهید داشت.

پشتیبانی AVIF

لینکدین از AVIF پشتیبانی می کند! وضعیت پشتیبانی AVIF در لینکدین پیچیده است. هنگامی که یک تصویر AVIF را آپلود می کنید، یک نماد خطای تصویر به شما نشان داده می شود. کنسول مرورگر پیغام خطای طولانی را نمایش می دهد.

لینکدین به صورت تصویری نماد تصویر خطا را پس از آپلود یک فایل AVIF نشان می دهد

اگر می‌خواهید پست‌های خود را منتشر کنید، با این خطا مواجه می‌شوید که فرمت تصویر انتخابی پشتیبانی نمی‌شود.

هشدار لینکدین هنگام تلاش برای انتشار یک تصویر

با این حال، اگر قبل از انتشار تصویر خود را ویرایش می کنید، لینکدین عکس شما را به خوبی نمایش می دهد.

لینکدین تصویر AVIF را هنگام ویرایش به صورت بصری نشان می دهد

حتی بدون تغییر چیزی با ابزار ویرایش، می توانید به ایجاد پست خود و انتشار آن برگردید. در حالی که این رفتار به احتمال زیاد ناخواسته است، به شما امکان می دهد تصاویر AVIF را در لینکدین آپلود کنید. امیدواریم پشتیبانی کامل در آینده در دسترس باشد.

پست موفق با تصویر avif
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  پشتیبانی Chrome AVIF | avif.io ✨