LG Rollable یک صفحه نمایش عقب داشت، اساساً انجام شد [Video]

قبل از اینکه ال‌جی بخش موبایل خود را در سال 2021 تعطیل کند، این شرکت از ورود گوشی هوشمندی که می‌توانست اولین گوشی هوشمند رول شونده را به بازار عرضه کند، دست انداخت. افسوس که “LG Rollable” هرگز به طور رسمی معرفی نشد، اما در یک ویدیوی دستی جدید، نگاهی دقیق به دستگاهی که می‌توانست داشته باشد، می‌کنیم.

LG Rollable تقریباً کامل شده بود

یک YouTuber مستقر در کره چیزی شبیه نسخه تقریباً نهایی شده LG Rollable را به دست آورد که با بسته‌بندی آماده خرده‌فروشی و موارد دیگر کامل می‌شود. تجربه جعبه گشایی گوشی دارای لوگو و طراحی هوشمندانه ای است و حتی شارژر و کاغذبازی برای دستگاه در نظر گرفته شده است.

با نگاهی اول به سخت افزار کلی، این ویدیو نگاهی بهتر از همیشه به آنچه ال جی جمع آوری کرده است به ما می دهد. در پشت دستگاه یک حسگر اثرانگشت در زیر دوربین‌های خود و حتی یک پنجره برای دیدن نمایشگر رول‌شده از پشت گوشی تعبیه شده بود.

ظاهراً این اولین گوشی هوشمند ال‌جی بود که دکمه‌های فیزیکی را برای کنترل‌های پاور و صدا حذف کرد و در عوض از کلیدهای خازنی استفاده کرد.

زمانی که رولبل بالا می‌رود، حداقل از جلو، تقریباً شبیه یک گوشی هوشمند معمولی به نظر می‌رسد، با صفحه‌نمایش بلندی که هیچ بریدگی ندارد. اما در اطراف قاب، تغییرات واضحی وجود دارد. بزرگترین تفاوت در پورت USB-C است که به همراه اسپیکر به سمت چپ دستگاه منتقل شده است. این یک انتخاب جالب است، حداقل می توان گفت، اما انتخابی که مطمئناً برای تسهیل چرخش صفحه ضروری بود. دوربین سلفی نیز درون قاب اطراف نمایشگر قرار گرفته است.

در مورد صفحه نمایش واقعی در حال گسترش چطور؟ مکانیسم چرخش در این نمایش فوق‌العاده نرم به نظر می‌رسد، و به سرعت مشخص می‌شود که چقدر می‌تواند مفید باشد. هنگام نمایش یک ویدیوی YouTube، فضای بسیار بیشتری برای محتوا وجود دارد و جعبه نامه در حالت تمام صفحه حداقل است. به علاوه، اندازه بزرگتر در واقع توانسته رابط کاربری تبلت را فعال کند.

ال‌جی همچنین در هنگام باز کردن صفحه نمایش، انیمیشن‌های بسیار زیبایی را به نرم‌افزار خود اضافه کرده است، همانطور که در برنامه تنظیمات در ساعت 4:32 در ویدیو مشاهده می‌شود.

LG Rollable صفحه نمایش هوشمندانه ای در پشت نیز داشت

نکته جالب این است که LG Rollable به شما این امکان را می دهد که از صفحه نمایش در پشت نمایشگر در هنگام رول شدن، با ویجت های انتخابی و یک رابط کاربری دوربین کاملاً کاربردی استفاده کنید.

این ویدیوی کامل قطعا ارزش دیدن را دارد، زیرا واقعا نشان می دهد که ال جی چقدر به راه اندازی این دستگاه نزدیک بوده است. واقعاً مایه شرمساری است که هرگز روشنایی روز را نخواهد دید و به نظر می رسد هیچ کس دیگری از راه دور به راه اندازی یک تلفن هوشمند در این شکل نزدیک نیست.

اطلاعات بیشتر در اندروید:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: