زمان ثبت نام برای Google Marketing Live فرا رسیده است: 23 مه 2023

Google Marketing Live، رویداد سالانه ما که آخرین نوآوری‌های محصول تبلیغاتی را به نمایش می‌گذارد، تقریباً به پایان رسیده است. برای دریافت یک صندلی مجازی در ردیف جلو در روز سه شنبه، 23 می، ساعت 9 صبح به وقت محلی، هم اکنون ثبت نام کنید.

متوجه خواهید شد که چگونه راه‌حل‌های تبلیغاتی مبتنی بر هوش مصنوعی ما می‌توانند به چند برابر شدن تخصص بازاریابی شما و ایجاد نتایج قدرتمند تجاری در اقتصاد در حال تغییر امروز کمک کنند.

به پخش زنده جهانی بپیوندید که با پیش نمایش ما در ساعت 8:55 صبح به وقت محلی آغاز می شود و پس از آن سخنرانی اصلی افتتاحیه در ساعت 9 صبح به وقت محلی برگزار می شود. سپس، لوری سگال، روزنامه‌نگار پخش فناوری و جیسون اسپرو، معاون گوگل، میزبان یک جلسه غواصی عمیق درباره جدیدترین اعلان‌های محصول ما، از جمله پرسش و پاسخ با تیم‌هایی هستند که آنها را ساخته‌اند.

در اینجا چیزی است که می توانید انتظار داشته باشید:

  • یک صندلی ردیف جلو بگیرید
    درباره جدیدترین محصولات تبلیغاتی مبتنی بر هوش مصنوعی که برای کمک به شما در ارائه رشد و سودآوری در سطح بعدی طراحی شده اند، بیاموزید.
  • تخصص خود را گسترش دهید
    جعبه ابزار بازاریابی خود را با جدیدترین نوآوری های Google تقویت کنید تا نتایج تجاری قوی در اقتصاد در حال تغییر امروز ارائه دهید.
  • به گفتگو بپیوندید
    فرصت های تجاری جدید را از طریق پرسش و پاسخ زنده با مدیران محصول و کارشناسان صنعت کشف کنید.

در اینجا چند اسپیکر Google وجود دارد که از آنها خواهید شنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور