چگونه استارت‌آپ‌های مشاوره به من به عنوان یک کارمند Google کمک کردند

وقتی بزرگ شدم، به هر قیمتی از مربیگری اجتناب کردم. از آنجایی که من توسط یک مادر مجرد بزرگ شدم و پدرم بیشتر عمرم را در زندان به سر می برد، من همیشه به برنامه های مربیگری به عنوان تلاشی برای جایگزینی چیزی از دست رفته نگاه می کردم. با این حال، در نگاه گذشته، مربیگری به من کمک می‌کرد تا سریع‌تر به جایی که امروز هستم در حرفه‌ام برسم – و از برخی مشکلات در این مسیر اجتناب کنم.

بنابراین وقتی در مورد آکادمی موسسان Google برای استارت‌آپ‌ها مطالعه کردم، از فرصتی برای شرکت به‌عنوان یک مربی استفاده کردم. این برنامه چهار ماهه که در سال 2020 راه‌اندازی شد، بنیان‌گذاران استارت‌آپ‌های سیاه‌پوست، لاتین تبار و کهنه‌کار را با کارمندان Google، سرمایه‌گذاران و کارشناسان با تجربه مرتبط می‌کند. از طریق این برنامه، من می‌توانم راهنمایی‌ها و منابعی را با کسانی که سابقه مشابه من دارند، به اشتراک بگذارم تا به آنها کمک کنم تا در تمام جنبه‌های پیچیده راه‌اندازی یک استارت‌آپ و رشد کسب‌وکارشان پیمایش کنند.

پس از پرتاب کلاه به رینگ، من به عنوان مربی Google برای استارت‌آپ‌ها پذیرفته شدم و با Gritly، یک استارت‌آپ edtech مستقر در کلرادو که در کمپ‌های راه‌اندازی فروش فناوری برای گروه‌هایی که کمتر حضور دارند، جفت شدم. دیوید لوپز بنیانگذار Gritly در خانواده ای کم درآمد و تک والد بزرگ شد و اولین فردی از خانواده خود بود که به کالج رفت. دیوید در حالی که در دانشگاه کلرادو بورسیه تحصیلی کامل تحصیلی می کرد، متوجه شد که مدرک لیسانس در واقع پیش نیاز بسیاری از نقش های پردرآمد در بخش فروش نیست. دیوید و یکی از بنیانگذاران آوی، با دیدن فرصتی برای ایجاد مسیرهای شغلی در جوامع خود، تصمیم گرفتند به افراد جوامع سیاه‌پوست و لاتین، زنان، کهنه‌سربازان و افرادی که قبلاً زندانی شده‌اند، آموزش‌ها و راهنمایی‌های لازم برای موفقیت به‌عنوان فناوری سطح پایین را ارائه دهند. نمایندگان فروش

به عنوان یک Googler سیاه پوست که کالج را به پایان نرسانده بودم، بلافاصله جذب تیم Gritly و مأموریت آنها شدم. می‌دانستم که تجربه فروش استارت‌آپ و مهارت‌های تفکر انتقادی من می‌تواند به هدایت دید محصول دیوید و آوی و تقویت مدل کسب‌وکار منحصربه‌فرد آنها کمک کند. اگرچه برنامه Founders Academy فقط به جلسات ماهانه نیاز داشت، من می خواستم خودم را بیشتر در دسترس قرار دهم. بنابراین هر هفته با دیوید و آوی ملاقات می‌کردم تا از موانع عبور کنم، به سؤالات پاسخ دهم و پیروزی‌ها را جشن بگیرم. من همچنین در جلسات تیم Gritly شرکت کردم تا با کل گروه بیشتر آشنا شوم. و از آنجایی که همه ما در بولدر، کلرادو مستقر هستیم، حتی توانستیم چندین بار شخصاً ملاقات کنیم.

در طول برنامه، دیوید و آوی گریتلی را در یک پورتال دیجیتالی قرار دادند که بوت‌کمپ‌ها و برنامه‌های edtech بیشتری را برای سایر آموزش‌های مربوط به نقش میزبانی می‌کند. این تغییر پتانسیل استارت‌آپ را از یک بازیکن خاص به بخش اساسی فضای edtech گسترش داد. ما همچنین با هم کار کردیم تا هم محصول و هم استراتژی‌های عرضه آن‌ها را اصلاح کنیم تا چندین سرمایه‌گذار فرشته و کمک‌های مالی را تضمین کنیم. اخیراً، Gritly به عنوان یکی از اولین دریافت‌کنندگان Google برای استارت‌آپ‌های لاتین صندوق سرمایه‌گذاری لاتین انتخاب شد، که به آن‌ها 100000 دلار بودجه بدون سهام، و همچنین اعتبارات ابری و پشتیبانی مداوم از طرف Google‌ها اعطا کرد.

وقتی کسی از من می‌پرسید که بخش مورد علاقه من در مورد کارمند Google بودن چیست، معمولاً می‌گفتم دسترسی به باهوش‌ترین ذهن‌های دنیا. اکنون، پس از تبدیل شدن به یک مربی گوگل برای استارتاپ ها، پاسخ فرصتی برای اتصال نقاط است. این یک امتیاز است که به عنوان یک تسهیل کننده بین مردم در سراسر جهان برای حل مشکلات و کارمندان Google که می توانند با دانش، ابزار و منابع از آنها حمایت کنند، خدمت کنم. من بالاخره آموختم که مربیگری راهی برای جبران چیزی نیست که کمبود آن را دارید – این فرصتی است برای رشد به گونه‌ای که حتی نمی‌دانستید ممکن است.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور